Головна / Робота, бізнес, фінанси / Кого люблять гроші?

Кого люблять гроші?

Часто відбувається так, що людина працює на кількох роботах, постійно вишукує додаткові джерела заробітку, і, як наслідок, заробляє досить пристойні гроші — але, як не дивно, цих грошей йому постійно не вистачає. Чому так відбувається і кого насправді «люблять» гроші?

money

Ситуацію спробували пояснити психологи. На їхню думку, володіє величезним значенням відношення самої людини до грошей. Часто у людей, постійно відчувають гостру нестачу фінансів, психологи виявляють певні внутрішні установки, які самими людьми не усвідомлюються. Зазвичай такі установки фіксують у собі інформацію, що гроші являють собою щось «брудне», в результаті чого, ледь отримавши зарплату, людина підсвідомо прагне позбутися від неї.
Незайвим буде згадати, як ставилися до грошей батьки? Дуже часто вищеописані установки переходять до дітей саме від них. Крім того, у багатьох сім'ях підростаючому поколінню просто не прищеплюється дбайливе, дбайливе ставлення до грошей.
Гроші самі по собі — це не зло, а не благо. Це еквівалент матеріальних ресурсів, які необхідні людині для життя. І щоб вибороти «любов» грошей, необхідно навчитися планувати свій бюджет, раціонально підходити до витрат. В даний час існують навіть спеціальні комп'ютерні програми, які можна використовувати для ведення домашньої бухгалтерії.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


п'ять − 2 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.