Головна / Робота, бізнес, фінанси / Яку вибрати пластикову карту?

Яку вибрати пластикову карту?

Сьогодні всі банки пропонують пластикові картки. Самих карт і тарифів величезна кількість. Як розібратися в цьому морі і що вибрати?

Почнемо з того, що карти бувають дебетові та кредитні.
Дебетові картки — основна їх відмінність від кредитних, полягає в тому, що можна витрачати суму не більше, ніж на карті.

На кредитні картки банк надає кредитний ліміт, сума, яку Ви можете витратити при нульовому балансі. Правда, доведеться платити відсотки, розмір яких часто буває дуже великим.

creditcards

Для початку варто зазначити, що принципових відмінностей між картами Visa і MasterCard сьогодні не існує.

Далі варто звернути увагу, що існують електронні і класичні карти.
До електронних належать карти Visa Electron, Maestro та Mastercard Electronic. Основна перевага — це ціна, як правило, вона не перевищує 100 гривень.  До недоліків можна віднести те, що такими картами не можна розплачуватися через інтернет.
Крім того, при виготовленні таких карт не використовується технологія ембосування. Це коли ім'я та прізвище просто написані на карті, а не видавлені. Що може створити певні труднощі при розрахунках за кордоном.

Класичні карти — це Visa (Visa Classic, Visa Business) і Mastercard (Mastercard Standard). Основна їх відмінність полягає в тому, що вони ембосовані і коштують близько 200 гривень. Цими картками можна здійснювати будь-який платіж, як в звичайному магазині, так і в інтернеті.

Крім того, є карти Gold і Platinum.
Особливість цих карт полягає в тому, що вони надають власникам додаткові послуги. Це можуть бути різні знижки, наприклад, при оренді автомобіля та інші.
Обслуговування таких карток близько 1 000 гривень в залежності від банка.

Так що, яку карту вибрати, кожен вирішує сам, виходячи з того, для яких цілей вона береться.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


5 − один =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.