Головна / Чоловік, жінка, сім'я / Якщо дитина не хоче ходити в дитячий садок

Якщо дитина не хоче ходити в дитячий садок

Виховання і догляд за дитиною-це тяжка праця — з цим навряд чи хтось сперечатиметься. Молоді матусі дуже втомлюються від щоденної рутинної роботи домогосподарки. Безумовно, деякі мами обожнюють сидіти вдома з дітьми і не працювати, але є й інші, які, навпаки, чекають, не дочекаються, коли ж скінчиться декретнa відпусткa. Для таких батьків існує альтернатива домашнього виховання дитини — дитячий садок. Віддавши своє чадо в дитячий садок, у жінки з'являється можливість зайнятися собою, вийти на роботу, або просто відпочити, приділяючи більше часу спілкуванню з чоловіком.

Це відмінна перспектива, яка радує більшість жінок. Але не все так просто. Ви вже розпланували свій відпочинок, але ваш малюк до цього абсолютно не готовий і він відмовляється ходити в садок. Як же бути в такій ситуації?

Ви повинні ставитися до дитини з розумінням, адже маленькому чоловічкові набагато складніше адаптуватися в новому суспільстві, ніж дорослому. Фахівці поділили дітей по пристосуванню в дитячих садках на три групи:

  • Перша група. До неї належать діти, які, не встигнувши почати ходити в садок, тут же хворіють, а не встигнувши вилікуватися хворіють знову, і, плюс до всього, набувають нервові і психічні розлади.
  • Друга група. Діти, які часто хворіють, але не мають перерахованих вище розладів.
  • Третя група. Діти, легко пристосувалися до садка.

Більшість дитячих садків починає набір дітей з півтора років. Психологи стверджують, що найбільш підходящий вік для того, щоб віддати дитину в садок, це три роки. У середньому, дитині потрібен місяць, щоб адаптуватися і звикнути до садка. Щоб період адаптації був не такий болючий, потрібно підготувати вашого малюка заздалегідь.

Почати потрібно з того, що перебування мами з дитиною має бути скорочено. Наприклад, гуляти з малюком нехай відправляється тато чи бабуся. Треба розповідати дитині про дитячому садку, щоб його зацікавило це місце і йому хотілося б обов'язково його відвідати. Потрібно спробувати переробити режим під той, який існує в садку, щоб дитина поступово звикала.

Коли ви привели дитину в садок, перед тим як піти, скажіть йому, що скоро повернетеся і заберете його. Не рекомендується одразу залишати дитину на весь день, краще це робити поступово. Спочатку, залишити його на годину, потім на два і так далі. Таким чином, він поступово звикне до цього місця.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


6 − = чотири

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.