Головна / Електроніка / Який стільниковий телефон купити дошкільнику?

Який стільниковий телефон купити дошкільнику?

Минув той час, коли мобільний телефон був предметом розкоші. У більшості з нас є стільниковий телефон або смартфон, а то й два-три. Виробники ж стільникових телефонів випускають не тільки все більш просунуті моделі смартфонів, але і телефони, призначені для окремих типів споживачів.

Чи потрібний телефон дитині, яка відвідує дитячий садок або початкову школу? Очевидно, що в багатьох ситуаціях батькам буде спокійніше, якщо буде можливість зателефонувати і почути, що з дитиною все добре. Для таких дітей і призначені телефони у вигляді іграшок, з програмованими кнопками і можливістю батьківського контролю апарату та сім-карти.

Телефони для самих маленьких користувачів випускаються в яскравих корпусах, які нагадують дитячі іграшки. Зазвичай вони мають мінімальну кількість кнопок (підняти і опустити трубку, програмовані для дзвінків на певні номери кнопки). Дитячий мобільний телефон може відхиляти дзвінки й смс зі сторонніх номерів, також батьки можуть проконтролювати тривалість дзвінків дитини, здійснити аудіоконтроль, заблокувати його роботу на потрібний період часу, або з чужою сім-картою. Таким чином, можна сказати, що такий телефон призначений для спілкування батьків з дитиною, коли вона знаходиться в дитячому садку, школі, в гостях або з нянею. Недоліками телефону для самих маленьких можна вважати маленький вибір моделей, складне програмування телефону в тому разі якщо у моделі немає екрану, а також завищену ціну.

Альтернатива спеціальному дитячому мобільному телефону – найдешевша модель звичайного стільникового телефону. Зрозуміло, таким телефоном дитині буде цікавіше користуватися, адже коло спілкування не буде обмежене та й можливість слухати музику, робити фотографії, грати в ігри є в більшості недорогих стільникових телефонів, тому для школяра краще вже дешевий звичайний телефон, а не телефон у вигляді іграшки. А ось дорогі мобільні телефони або смартфони більшість не рекомендує для дітей, оскільки це може призваести до занадто великого ризик для здоров'я та життя дитини, якщо хтось зазіхне на цю річ.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


3 + = вісім

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.