Головна / Телефони, смартфони / Які плюси і мінуси ОС Андроїд?

Які плюси і мінуси ОС Андроїд?

Якщо раніше вибір телефону зводився до оцінювання моделі за чисто зовнішніми характеристиками (іноді за брендом і начинцкою), то сьогодні чи не головну роль у виборі грає саме операційна система. Так якими ж перевагами і недоліками може похвалитися ОС Андроїд?

androidxxx

Почасти завдяки азійським брендам, мобільна платформа від компанії Google вибилася в лідери операційних систем для мобілок. Розглянемо її основні плюси і мінуси, адже як відомо, нічого ідеального у світі не буває.

Плюси ОС Андроїд:

• Велика кількість додатків — станом на літо 2013 року їх кількість досягла 750 000 одиниць.

• Відкритість мобільної платформи. Будь-який користувач може внести зміни у вихідний код Андроїда, написати власну гру або програму.

• Багатозадачність. На цій мобільної ОС можна одночасно запускати кілька додатків — наприклад, слухати музику і читати книгу.

• Підтримка від компанії Google. Інтернет-гігант випускає регулярні оновлення для даної платформи. Крім цього, існує безліч альтернативних прошивок від незалежних програмістів.

Мінуси ОС Андроїд:

• Поряд з хорошою начинкою і дисплеєм, більшість смартфонів на Андроїд доводиться досить часто заряджати. Пов'язано це з тим, що ОС Андроїд досить вимоглива до системних ресурсів і їсть заряд активніше за інших ОС.

• Велика кількість версій, додатки які часом несумісні один з одним. Деякі програми можуть працювати тільки з певними версіями ОС Андроїд і, відповідно, якщо телефон морально застарів, деякі ігри можуть і не піти.

• Велика кількість налаштувань. Якщо ви не дружите з технікою, перший час розібратися з Андроїдом буде досить складно.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


7 − = шість

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.