Головна / Дім, квартира, дача / Яке освітлення використовувати в саду

Яке освітлення використовувати в саду

 

Вуличне освітлення відіграє велику роль в дизайні садової ділянки. Штучне світло тут необхідне не тільки для того щоб подовжити день, але і для того щоб побачити всю красу і загадковість вечірнього і нічного саду.

 

Освітлення в саду може давати кілька різних ефектів. Заздалегідь потрібно уявляти, що в результаті повинно вийти, який результат очікується. Зазвичай в саду висвітлюють садові доріжки, зону відпочинку, паркани, малі архітектурні форми, квітники, водойми, чагарники, дерева і інші елементи садової ділянки.

Для освітлення доріжок або стежок вибирають ліхтарі або прожектори, пряме світло від яких приховане козирком і спрямований вниз. В цьому випадку воно не буде сліпити очі, а буде м'яко вказувати на обриси доріжки.

Для підсвічування різних предметів, щоб світло йшло знизу вгору, використовують спеціальні невеликі світильники. З їхньою допомогою з'являється можливість виділити з темряви будь-який предмет і надати йому об'єм. Під таким освітленням відмінно виглядатимуть дерева і чагарники, а також статуї, фонтани та інші малі архітектурні форми. При цьому такі світильники важливо встановлювати так, щоб світло не потрапляло в очі глядачам. Для цього можна використовувати спеціальні невеликі шторки або решітки, що обмежують потоки світла.

Можна розмістити на садовій ділянці світильники, що подають світло зверху вниз. Найчастіше ними висвітлюють фасад будинку, паркани або високі дерева.

Підключити вуличне освітлення можна таким чином, щоб вийшли різні режими: святковий, вечірній і нічний.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


− два = 1

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.