Головна / Кулінарія / Як зварити смачну каву з пінкою

Як зварити смачну каву з пінкою

Якщо не вмієте правильно варити каву і не знаєте, як зварити її з пінкою, — читайте поради, запропоновані нижче...

cup-of-coffe

Отже, вам будуть потрібні: фільтрована вода, обсмажені кавові зерна, трохи солі, цукор і турка.

Як варити

Для початку не обсмажені кавові зерна слід обсмажити на сухій чистій сковорідці. Попередньо сковорідку можна натерти часточкою часнику, від цього аромат кави стане яскравішим. Обсмажену каву необхідно подрібнити.

У турку насипаємо дві чайні ложки подрібненої кави, доливаємо холодну або гарячу воду. Ставимо турку на вогонь. Постійно помішуємо турку, тримаючи її за ручку. Вогонь зробіть середній або мінімальний. Як тільки побачите, що почала з'являтися пінка — відразу знімайте турку з вогню. Через 15 сек. знову ставте турку на вогонь і чекайте, поки почне з'являтися пінка. На цьому етапі додайте цукор і трохи солі (сіль робить смак чистішим). Як тільки піна почне підніматися знімайте турку з вогню. Турка ставиться на вогонь всього три рази, але головне — не дайте каві закипіти повністю, інакше напій буде зіпсований.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


− два = 3

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.