Головна / Чоловік, жінка, сім'я / Як зрозуміти, що чоловік розлюбив?

Як зрозуміти, що чоловік розлюбив?

«Ти мене більше не кохаєш!», — зізнайтеся, як часто ви зопалу кидали цю фразу в обличчя коханої людини? І, напевно, жодного разу по-справжньому не вірли власним вухам. До тих пір, поки не виникли справжні сумніви в тому, чи любить вас чоловік. Такі побоювання — перша ознака того, що у відносинах почався розлад. Ні суперечки, ні сварки, ні навіть закиди не є точними ознаками, та все ж допомагають зрозуміти, що чоловік розлюбив вас. Пора припиняти гучні звинувачення, засновані виключно на бажанні почути виправдання, і поводитися більш розумно.

Тільки твереза оцінка ситуації допоможе вам зрозуміти, що чоловік розлюбив. Або, до свого полегшення, переконатися в зворотному і надалі не робити необачних висновків. Ні строк, ні соціальний статус відносин не грає ролі — хтось хоче зрозуміти, що хлопець розлюбив, хтось-що розлюбив чоловік. Є загальні ознаки того, що чоловік розлюбив. Ви можете скористатися ними у будь-який момент, коли вам здасться, що між вами є недомовленість. Але будьте готові дізнатися, що чоловік розлюбив, і з гідністю прийняти цю правду. Тому що відповідь на питання «чи Любить мене чоловік?» може виявитися як позитивною так і негативною.

Любить-не любить, плюне-поцілує? Вірні ознаки чоловічої любові

Ворожіння на ромашці, кавовій гущі, долоні і навіть вчинків коханого — одвічна жіноча забава, за допомогою якої не стільки можна зрозуміти, які почуття відчуває чоловік, скільки довести до нервового зриву сумнівами і підозрами. Причому не тільки себе, але і самого чоловіка, який (зауважте!) може навіть не підозрювати про ваші терзання. Набагато гуманніше й ефективніше було б приділити увагу не своїми проекціями, а реальному об'єкту вашої пристрасті і помітити в його поведінці ознаки того, що чоловік любить (вже/знову/все ще — потрібне підкреслити):

 • Збентеження. Шкільні психологи впевнені, що закохані дівчата стають сміливішими, а хлопці, навпаки — сором'язливішими. Після випускного, отримання диплома, підвищення по службі і навіть виходу на пенсію нічого не змінюється: чоловіки, як і раніше, ніяковіють перед жінками, якими захоплюються. Принаймні, виховані і порядні чоловіки, адже інші  вам не потрібні, правда?
 • Геройство. Лагідність і покірність перед коханою не скасовує і навіть посилює бажання чоловіка здатися сильним, надійним і просто кращим з кращих. Не дивуйтеся, якщо серйозний і розумний чоловік раптом вирішить захистити вашу честь у бійці і/або стане у фарбах розписувати свої професійні досягнення, спортивні перемоги і інші переваги.bored-woman-bed
 • Присутність — так, саме таке розмите поняття характеризує загальний стиль поведінки закоханого чоловіка. Воно включає в себе і інтерес до вас (а також до вашич родичів, друзей, домашніx тварин), вашиx бажаннь (подарунки, компліменти, спільне проведення часу) і спільних планів (від запрошення сісти поруч на лекції з математики до покупки будинку для вас двох і ваших майбутніх дітей, онуків, котиків і рибок в акваріумі).
 • Увага закоханого чоловіка не дасть вам забути про його існування і сумніватися в його відношенні до вас. Дзвінки, смс-повідомлення, листування та коментування в соцмережах і інтерес до здоров'я вашої троюрідною бабусі говорять про те, що чоловік закохався.
 • Красиві вчинки — це одночасно і зрозумілий невербальний знак закоханості, і можливість в черговий раз продемонструвати вам свою винятковість. Тому закохані студенти деруться на карнизах  гуртожитків, щоб покласти троянду на підвіконня однокурсниці, а закохані бізнесмени скасовують наради, щоб в обідню перерву привезти неосяжний букет симпатичній співробітниці з сусіднього відділу.

 

Коли чоловік закоханий, він ставить кохану в пріоритетне (порівняно) положення по відношенню до інших складових його життя. Коли чоловік розлюбив — все відбувається з точністю до навпаки. Тому для початку спробуйте зрозуміти, чи любив він вас насправді, або вам тільки дуже хотілося так думати. Відштовхуйтеся від реальних вчинків і слів (меншою мірою) чоловіка, щоб зрозуміти, що його поведінка змінилася. І змінилося в бік, зворотний описаних ознак.

Як зрозуміти, що хлопець розлюбив?

Початок близьких відносин завжди ставить перед обома закоханими безліч питань. А якщо врахувати, що юнаки та дівчата зазвичай не володіють великим досвідом взаєморозуміння і просто соромляться розмовляти відверто, то не дивно, що кількість непорозумінь зростає, а не зменшується по мірі зближення. Причому «початок відносин» у всіх пар різний, і може тривати як місяць, так і декілька років. Як за цей час не зійти з розуму від сумнівів і своїми підозрами не звести з розуму партнера? Потрібно постаратися зрозуміти, що хлопець розлюбив, чи продовжує зберігати вам відданість:

b2e297ade56a4d61a92814ff4a260290

 • Час, який він проводить з вами і без вас, має бути на вашу користь. Зверніть увагу, як він розпоряджається вільними вечорами і вихідними днями, не кажучи вже про канікули. Якщо раніше всі вихідні ви проводили удвох, а тепер він хоче побачитися з друзями без вашої участі, то, можливо, він дає зрозуміти, що розлюбив вас.
 • Увага до вас і вашич відносин. Ви помітили, що дзвінки і смс стали не просто рідшими, а майже зникли з вашого повсякденного спілкування? Він перестав захоплюватися вами і робити компліменти? Він не запитав про ваше самопочуття, хоча вчора ви скасували побачення і весь вечір просиділи вдома з температурою? Окремо все виглядає не так вже й трагічно, але в комплексі змушує задуматися, що хлопець розлюбив.
 • Слова і спілкування. Закоханий хлопець не перестає помічати інших дівчат, але всі вони здаються йому гірше коханої. Напевно ви хоча б раз чули від нього фрази на кшталт «Ти така хороша, не те, що дівчина Серьоги!» і розповіді про те, як Серьога страждає від причіпок і примх своєї пасії. Якщо хлопець розлюбив, він не тільки перестане виділяти вас на тлі інших, але може і поскаржитися тому ж Серьозі, що ви зовсім не та, хто йому потрібен.

Чим молодша дівчина, тим більше вона схильна переоцінювати трагічність ситуації і перебільшувати тривожні дзвіночки в поведінці свого бойфренда. З віком приходить повага до себе, до чоловіка і тієї свободи, на яку обидва мають право. Просто не дозволяйте похмурим думкам заволодіти вами і не перетворюйтеся в зануду, яка тільки й робить, що намагається зрозуміти, що хлопець розлюбив.

Як зрозуміти, що чоловік розлюбив?

Сімейне життя — вищий пілотаж відносин, де успіх залежить від взаєморозуміння. Любити дружину або чоловіка — значить, не тільки дарувати квіти і компліменти, але й поважати, розуміти і знати, що любить і чого не терпить половинка. Якщо вам здається, що чоловік розлюбив, то, ймовірно, ви випустили з уваги щось важливе на більш ранніх етапах, що привело його і вас до розчарування. Але ще не пізно взяти себе в руки, щоб з'ясувати, що чоловік розлюбив, або переконатися в зворотному:

talk-to-women

 • Ніжність. Незалежно від віку, поки чоловік закоханий, він буде обіймати, цілувати, торкатися до вас при будь-якій можливості. Якщо він не бере вас за руку, як раніше, перед відходом з будинку не цілує в губи, а в повітря десь біля вашої щоки, займається з вами любов'ю рідко і без пристрасті — є тільки одне пояснення. Ви вже й самі знаєте: чоловік вас розлюбив.
 • Повага. У сімейних відносинах захопленість і романтика можуть відійти на другий план, але повага і терпимість залишаються непорушними. Якщо чоловік розлюбив, він перестане згладжувати незручні моменти в суперечках і безпосередньо висловить, ніж незадоволений. Замість терплячого очікування буде обурюватися вашої неквапливістю і не забуде згадати про те, що ви перестали слідкувати за собою.
 • Близькість. Та складова, яка утримує половинки сімейної пари разом і об'єднує їх між собою. Саме вона дозволяє відчувати спільність навіть на відстані і розуміти один одного без слів. Якщо чоловік перестав радитися з вами, ділитися думками і проблемами — вам пора зрозуміти, що він розлюбив або близький до того.
 • Майбутнє. Навіть досвідчені пари продовжують розвиватися. Після весілля життя не завершується, а переходить на новий рівень, за яким слідують ще багато рівнів зростання і вдосконалення. Плани народження дитини (першої, другої або п'ятої), купівлі нової квартири, ремонту у старій квартирі і навіть найближчих вихідних — ознаки міцної сім'ї. Відсутність подібних проектів з його боку — привід зрозуміти, що чоловік розлюбив.

Не виключено, що багато змін в поведінці вашого чоловіка не випадкові і ви є безпосередньою причиною того, що він охолов до вас. Можливо, ви і справді перестали стежити за собою і, як наслідок, надихати на компліменти і обійми. У такому разі важливо якомога швидше зрозуміти, чому чоловік розлюбив, і швидше виправити ситуацію. Іноді самому чоловікові зрозуміти, що розлюбив, буває складно, але уважна дружина за ознаками розладу помітить і правильно тлумачить події.

Як з'ясувати, чи чоловік вас розлюбив?

Ознаки того, що чоловік розлюбив, можуть бути скільки завгодно логічними і бездоганно раціональними, але в сфері любові не можна покладатися тільки на розум. Жінка не завжди може правильно трактувати чоловіча поведінка, але не можна обманювати себе, якщо в глибині душі ви вже відчуваєте, що чоловік розлюбив. Жіноча інтуїція — унікальний інструмент, при правильному налаштуванні дозволяє зрозуміти, що чоловік любить і/або що він розлюбив. Але якщо ви не хочете покладатися тільки на внутрішній голос, спробуйте скористатися такими порадами:

No-Sex

 • Проаналізуйте не просто поведінку чоловіка останнім часом, а всю історію ваших стосунків від моменту знайомства до сьогоднішнього дня. Всі люди унікальні і, незважаючи на схожість проявів чоловічої любові, ваш випадок може бути особливим. Так, безглуздо засмучуватися через те, що чоловік не ділиться з вами переживаннями, якщо він по суті неговіркий і стримана людина. Скажіть чесно, може бути, хлопець не дарує квіти не тому, що ви йому байдужі, а тому, що його мама цього не навчила, і навіть на перше побачення до вас він прийшов без букету?
 • Щоб систематизувати думки і спогади, запишіть їх у два стовпчики. В одну колонку впишіть аргументи «за», інша — «проти» його закоханості у вас. Відкладіть список на пару днів, після чого перечитайте свіжим поглядом. Це нехитра вправа допоможе вам переосмислити власні висновки і помітити те, що вислизало від вашої уваги із-за надлишку емоцій.
 • Поговоріть з ним. Особливо якщо хочете зрозуміти, що чоловік розлюбив, адже це найпростіший і природний спосіб контакту з близькою людиною. Якщо мова йде не про чоловіка, а про бойфренда, то почати розмову може бути складніше. Ви ще не настільки близькі і не так добре знаєте один одного, щоб передбачити його реакцію. Але це теж добре: хлопець чи проявить розуміння і правильно зрозуміє ваші страхи, або продемонструє небажання йти вам назустріч. Що дасть зрозуміти, що він і не любив вас зовсім.

 

Немає нічого більш надихаючого, ніж після болісних сумнівів зрозуміти, що чоловік любить і не збирається розлучатися з вами. Але якщо висновок виявиться протилежним, ви будете морально готові до такого стану речей і збережіть гідність і самоповагу. У будь-якому випадку, розсудлива і спланована поведінка допоможе вам знайти правильні слова і вчинки, якщо чоловік розлюбив. А також у тому випадку, якщо ви розлюбили чоловіка і не знаєте, як правильно закінчити відносини. Будьте терплячі, уважні й добрі до тих, кого любите, і хто любить або не любить вас. Бережіть себе і близькі стосунки!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


× 3 = дванадцять

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.