Головна / Дім, квартира, дача / Як зробити спрей для ароматизації білизни своїми руками?

Як зробити спрей для ароматизації білизни своїми руками?

Зробити білизну ароматною вам допоможе спеціальний спрей, який можна приготувати з натуральних ефірних олій. До речі, цей спрей цілком можна використовувати в якості освіжувача повітря, якщо штучні аромати вам не до душі.

aromatizatsiya-belya

Найпростіший варіант: у флакончик з розпилювачем що відкручується наливаємо воду і капаємо, приблизно, п'ять-вісім крапель будь-якого ефірного масла. Однак ефірні олії погано розчиняються у воді, тому розпилювач краще додати ПЕГ-40 або Полісорбат 80. Обидва компоненти продаються в крамницях, що торгують товарами для виготовлення саморобної косметики. ПЕГ-40, зазвичай, коштує дешевше, а діє нітрохи не гірше.

Компоненти ароматичного спрею:
ПЕГ-40 або Полісорбат 80 – три мілілітра, дистильована вода — 44 мл, п'ятдесят мілілітрів горілки, будь-яке ефірне масло.

У флакон додаємо ПЕГ-40 або Полісорбат 80, капаємо олію ефірну (кількість крапельок визначається бажаною інтенсивністю аромату), змішуємо. Наливаємо горілку, воду і енергійно збовтуємо.
Зберігаємо флакон щільно закритим і збризкуємо білизну після або під час прасування.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


× чотири = 12

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.