Головна / Електроніка / Як знайти втрачений вимкнений телефон

Як знайти втрачений вимкнений телефон

Ще зовсім недавно людство легко обходилося без мобільних телефонів, сьогодні ж жити без зв'язку просто неможливо. Мобільник тепер не тільки засіб зв'язку, але і вмістилище інформації, номерів телефонів, важливих дат, заміток, фотографій. Втратити телефон — значить втратити цілий масив даних. Звичайно, можна купити новий мобільник, але потім доведеться довго відновлювати втрачену інформацію, тому варто спробувати знайти свій телефон, навіть якщо він вимкнений або у нього розряджений акумулятор. Нижче читайте декілька порад як знайти загублений телефон.

Як знайти загублений телефон вдома, якщо він вимкнений

Якщо телефон загублений в приміщенні, то знайти його вдасться в 99% випадків. Для цього необхідно пригадати, коли і де останній раз він використовувався, і повернутися на те місце. Швидше за все, пошук вимкненого мобільного телефону несподівано перетвориться на генеральне прибирання, в результаті якого буде знайдений не тільки мобільник, але і безліч інших втрачених раніше потрібних речей.

  • Згадайте, чи встановлений на телефоні будильник, і чи підтримує його сигнал вимкнений телефон.
  • Якщо в будинку є діти і тварини, то для того, щоб знайти вимкнений телефон не варто виключати навіть найнесподіваніші місця: відро для сміття, черевики в передпокої, миска для корму та ін.
  • Запасіться терпінням і обстежте всі важкодоступні місця за допомогою довгої палиці.
  • У самих запущених випадках допомогти знайти вимкнений телефон може металошукач.

Як знайти вимкнений телефон Android

Якщо стільниковий телефон на базі Android, то для його пошуку можна використовувати оригінальний сервіс Android Device Manager, пропонований компанією Google. Для цього, зайшовши на сайт, в спеціальному вікні виберіть модель свого пристрою. Якщо телефоном користується хтось інший, і в цей момент включена передача даних через інтернет, то сервіс без проблем визначить його місце положення.

Як знайти загублений телефон через IMEI

Загублений або вкрадений телефон можна знайти за оригінальним номером (IMEI), який, як правило, вибитий на корпусі пристрою під акумулятором. Це спеціальний ідентифікаційний номер, який складається з 15 цифр. Якщо не вдається виявити цю комбінацію цифр, дізнатися її можна, набравши на телефоні *#06#. Цей спосіб використовується при зверненні в поліцію із заявою про крадіжку або втрату мобільного телефону. Співробітники правоохоронних органів звертаються безпосередньо до операторів зв'язку із запитом про місцезнаходження пристрою, після чого з точністю визначають нового власника та його адресу. Варто зауважити, що цей спосіб краще не застосовувати, якщо немає впевненості, що телефон знаходиться не вдома, тому що після виявлення мобільника в помешканні заявника, можна отримати суттєвий штраф.

Як ще знайти вимкнений телефон

  1. Пошук вимкненого мобільного телефону може спростити підвішений заздалегідь брелок, що відкликається на свист або плескання в долоні.
  2. Замовте у спеціальній фірмі роздруківку своєї фотографії на задній кришці пристрою. Якщо телефон потрапить до злодіїв, то навряд чи вони зможуть перепродати його, а, швидше за все, постараються повернути власнику, нехай навіть і за винагороду.
  3. Не полінуйтеся звернутися в бюро знахідок. Світ не без добрих людей, і, можливо, саме там ви зможете знайти вимкнений телефон. Також варто перегорнути місцеві газети з оголошеннями про знахідки різних речей.
  4. Забезпечте себе заздалегідь, вклавши під кришку телефону поруч з акумулятором записку про те, що ви є, наприклад, співробітником міліції і цей мобільний телефон містить багато важливої інформації. Навряд чи, прочитавши таке, злодіям захочеться реалізувати пристрій.
  5. Щоб не потрапити в ситуацію, коли доведеться довго шукати вимкнений телефон, краще заздалегідь провести необхідні дії і полегшити завдання в майбутньому.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


сім × = 56

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.