Головна / Електроніка / Як збільшити сигнал 3G модему

Як збільшити сигнал 3G модему

Рівень сигналу 3G модема залежить від різних факторів — розташування відносно найближчої вежі, наявності в приміщенні додаткових бездротових пристроїв, ізольованість приміщення і так далі. Для того щоб поліпшити сигнал, вам необхідно точно встановити причину поганої якості зв'язку. 

Вам знадобиться

  • — комп'ютер;
  • — модем;
  • — телефон з функцією 3G.

Інструкція

1. Для того щоб збільшити сигнал 3G модему, встановіть його таким чином, щоб йому не заважали сторонні предмети. Якщо у вас домашній стаціонарний комп'ютер, використовуйте USB-порти на передній або бічній його стінці, якщо такі передбачені моделлю корпусу, або просто користуйтеся спеціальним кабелем для пристроїв USB.
2. Зверніть особливу увагу стану даного кабелю, оскільки в разі якщо він виявиться пошкодженим або зробленим з неякісних матеріалів, цілком можливо, що він також стане причиною погіршення рівня сигналу.
3. Переконайтеся в тому, що надходженню сигналу на модем не заважають додаткові бездротові пристрої, підключені до комп'ютера. Якщо ви користуєтеся бездротовою мишею, клавіатурою, монітором, у вас активовано з'єднання Bluetooth і так далі, простежте, щоб адаптери і модем не перебували в сусідніх USB-порти, оскільки вони можуть заважати прийняттю сигналу. Особливо це стосується користувачів ноутбуків і нетбуків; в портативних комп'ютерах менше можливості розташувати ці пристрої по різні сторони, у зв'язку з тим, що кількість портів менше. Тут також краще буде скористатися спеціальним кабелем.
4. Якщо ви знаходитесь поза оселею і вас не влаштовує якість прийнятого вашим 3G-модемом сигналу, змініть ваше місце розташування на те, що ближче до станції оператора. Також зверніть увагу, що якість зв'язку значно гірше в підвальних приміщеннях. Якщо є можливість підключити інтернет по Wi-Fi, знайдіть місце з точкою доступу, у разі коли ваш модем погано приймає сигнал.
5. Переконайтеся в тому, що низька швидкість передачі даних залежить у цьому випадку від якості зв'язку. Для цього перевірте ваш модем на іншому пристрої або просто перевірте швидкість підключення до інтернету даного оператора на вашому телефоні, якщо у вас є можливість підключити його за технологією передачі даних 3G.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


− три = 3

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.