Головна / Електроніка / Як записати гру на диск для PS2

Як записати гру на диск для PS2

PlayStation 2 — ігрова консоль, яка свого часу стала найпопулярнішою на ринку. Однією з найголовніших проблем цієї приставки вважається запис ігор на диск і їх подальше використання. 

Інструкція

1. Підготуйте порожні болванки. Формат не важливий, можете використовувати навіть найдешевші DVD-R або DVD+R. PlayStation 2 уміє сприймати будь-які варіанти, єдиний виняток становлять приставки, які вийшли в 2001 році. Вони можуть неправильно прочитати інформацію, записану на диску формату DVD+R. При цьому не рекомендується використовувати RW, так як при записі можуть виявитися помилки.
2. Встановіть програму для запису дисків. Стандартні засоби Windows не допоможуть. Кращими у цій сфері є UltraISO, Nero Burning і Alcohol 120%. Ви можете підібрати будь-який зручний для вас варіант. Після установки програмного забезпечення перезавантажте комп'ютер, щоб успішно зберегти зміни.
3. Після включення ПК вставте болванку DVD-ROM. Відкрийте будь-яку з програм (принцип дії у них практично однаковий). Виберіть пункт запису файлів на диск. Перед вами відкриється вікно, подразделенное на два блоки. У лівому будуть міститися дані вашого комп'ютера, у правому — дані, які потрібно записати. Просто перетягніть необхідні файли.
4. Зверніть увагу, що знизу буде показана наповненість диска і рекомендований обсяг запису. Після перенесення всіх даних натисніть кнопку «Далі» і виставте налаштування запису. Чим менше буде швидкість, тим більш якісно пройде операція, але доведеться чекати значно довше. Не забудьте вказати тип диска — PlayStation 2. Натисніть на клавішу «Старт» і почекайте, поки програма завершить процедуру.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


− два = 5

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.