Головна / Дім, квартира, дача / Як заощадити на електриці?

Як заощадити на електриці?

У вас багато електричних приладів в квартирі? Ми навчимо вас як правильно ними користуватися і як правильно економити на електриці?

bitovie_elektropribori

Отже, більшість електричних приладів у вашій квартирі напевно ввімкнені в мережу цілодобово. Якщо так, то знайте, що кожен ввімкнений в мережу прилад тягне електрику, нехай і в невеликих «дозах». Так от, якщо будете після використання або перед виходом на роботу вимикати всі прилади від мережі, в кінці місяця ви побачите меншу суму в платіжці за світло. Візьміть за звичку вимикати повністю телевізори, мікрохвильовки, музичний центр, відеомагнітофон та інші електроприлади. Не вимикаються лише холодильник, морозильна камера.

Далі, зверніть увагу на те, яку кількість білизни ви завантажуєте в пральну машинку. Чим більше білизни, тим легше прати в машинці (не більше 5 кг, якщо так вказано в інструкції до неї), і тим, відповідно, рідше ви будете включати машинку, це вже буде економія.

Третє: кожні два тижні чистіть накип на чайнику (накип уповільнює кипіння) і вытряхайте мішечок пилососа (повний мішечок збільшує тривалість прибирання, відповідно витрачається більше електроенергії).

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


9 + один =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.