Головна / Чоловік, жінка, сім'я / Як урізноманітнити поцілунок?

Як урізноманітнити поцілунок?

Поцілунок передається з покоління в покоління «усним» шляхом . Тому що немає кращого способу висловити свою любов, ніжність, прихильність і цілу гаму інших теплих почуттів. Перші в житті поцілунки дарують нам батьки, пізніше ми самі вчимося цілуватися вже зовсім інакше, наслідуючи кіногероїв і повторюючи за дорослими. З досвідом приходить розуміння і вміння отримувати і доставляти задоволення з допомогою поцілунків. Але рано чи пізно досвіду може виявитися мало, а звичні навички почнуть здаватися недостатньо цікавими. Так з'являється бажання урізноманітнити поцілунок, зробити його ще більш хвилюючим.

Як і вся чуттєва сфера людський взаємин, поцілунок має дуже давню історію і, відповідно, багатий арсенал прийомів. У всі часи жили люди, які прагнули до нових відчуттів і придумували для цього різні способи. Тим не менш, поцілунок не тільки не загубився серед інших видів фізичного контакту, але і, нарівні з обіймами, придбав репутацію чи не єдиною форми вираження особистої прихильності, дозволеної при сторонніх людях. Уже цього аргументу достатньо, щоб навчитися цілуватися по-різному, в залежності від ситуації, настрою і того невербального повідомлення, яке ви хочете передати своїм поцілунком.

Задоволення від поцілунків
Різноманітність відчуттів, у тому числі від поцілунку, у багатьох випадках залежить не тільки і не стільки від самої техніки, скільки від настрою, в якому перебувають люди, що цілуються. Згадайте свій перший поцілунок і проігноруйте збентеження і незручність, які його супроводили. Сконцентруйтеся на тій насназі та хвилюванні, що ви відчували тоді. Ось ці почуття вам і потрібно повернути. Якщо вдасться їх викликати у партнера — то будьте впевнені, що навіть невеликі огріхи ваших дотиків не будуть помічені, а від поцілунків залишаться найкращі враження.

Ось чому психологічна складова поцілунку важлива не менше фізіологічної. Треба створити таку атмосферу, яка змусить забути про реальність і повністю віддатися позитивним емоціям. Для цього подбайте відразу про кілька складових задоволення від поцілунків:

 • Час і місце дуже важливі для поцілунків, тому що можуть як покращити, так і зіпсувати враження. Урізноманітнити їх не складно, досить відмовитися від звичного способу дій і проявити фантазію. Цілуйте несподівано, не вимагаючи відповідного поцілунку або продовження любовної гри. Просто подаруйте коханій людині маленький приємний епізод посеред вагону метро, в черзі за хлібом або під час перегляду улюбленого серіалу. Зрозуміло, цей поцілунок повинен бути легким і швидким, щоб не бентежити нікого занадто інтимними діями та/або не відволікати в невідповідний момент. Ваше завдання — приємно здивувати, а не дратувати.
 • Обстановка теж повинна бути відповідною і сприяє одержанню задоволення. Якщо є можливість, підготуйтеся заздалегідь: приглушіть світло в кімнаті, запаліть свічки. Якщо вам належить перший поцілунок, приготуйте невеликий приємний подарунок: квіти або милий сувенір, але так, щоб партнер не запідозрив, що ви намагаєтеся підкупити його розташування. І не забувайте, що іноді для поцілунку зовсім не обов'язково знаходити в безпосередній близькості один від одного. Повідомлення зі смайликом «поцілунок» або докладним описом торкання губами може нагадати про вас протягом дня і налаштувати на романтичний лад напередодні вечірньої зустрічі.
 • Запахи сильно впливають на сприйняття того, що відбувається, а нюх загострюється в інтимній обстановці. Тому подбайте, щоб вони були приємними. В ідеалі — натуральний запах вашого чистого тіла або туалетна вода, яка напевно подобається вашому коханому. Деяким людям допомагають розслабитися ароматичні масла і східні пахощі, але з ними потрібно бути обережніше і орієнтуватися на індивідуальні переваги. Останнім часом стають затребуваними парфуми, що містять феромони: спробуйте, раптом вони сподобаються і вам.
 • Звуки поцілунка, подобаються далеко не всім. Вони дійсно можуть бути дуже гучними і порушити романтику ситуації. Тому, якщо ви ще недостатньо добре вивчили ставлення партнера до цих речей, намагайтеся вести себе тихіше: не причмокивайте і дихайте не дуже шумно. Музичний супровід може приховати небажані звуки і прикрасити собою емоційну обстановку.
 • Поза під час поцілунку майже не важлива, але вона повинна дозволити обом людям забути про положення тіла і повністю зосередити відчуття на поцілунки. В незручній позі це буде складно, швидко заніміє рука або нога, тому просто не змушуйте партнера займати некомфортні для нього позиції. Набагато важливіше очі і погляд. Більшість людей цілуються з опущеними повіками, щоб не відволікатися від відчуттів. Спробуйте відкрити очі і не втрачати зорового контакту під час поцілунку. Це дуже зближує і дарує нові емоції.

 

Види поцілунків
У поцілунку майже немає правил, зате є безліч прийомів і технік. З часом, задавшись метою, ви можете освоїти всі, але напевно зрозумієте, що всі вони об'єднані однією метою: доставити приємні переживання, повідомити про своє кохання і ніжності. А раз так, то це вираження індивідуальності, яку кожен проявляє по-своєму. І все ж не перешкодить освоїти кілька базових методів, які дозволяють урізноманітити поцілунки і на основі придумувати нові тонкощі:

 • Французький поцілунок не так простий, як прийнято вважати. Під час нього важливий ритм рухів, темп дихання. Не варто відразу проявляти наполегливість, краще нарощувати поступово, використовуючи не весь язик, а тільки його кінчик. Дослідіть ним спочатку куточки рота, потім внутрішню поверхню губ і зуби партнера, і тільки після цього рухайтеся далі. Принадність таких поцілунків в тому, що вони не утруднюють дихання і не стомлюють, а значить, можуть тривати так довго, як захочете ви обидва.
 • Покусування урізноманітнюють і посилять поцілунок, якщо чергувати їх з більш м'якими дотиками губами і язиком.  Злегка прикусіть нижню губу партнера по центру або збоку, потім підсильте натискання, але зовсім легенько. Відпустіть і перейдіть до верхньої губи, потім поверніться до нижньої. Схопіть зубами кінчик язика, але постійно контролюйте себе, щоб навіть больові відчуття були приємними.
 • Сухі поцілунки не передбачають використання язика і обмежуються дотиками зімкнутими губами. Але це дуже м'яка і ласкава техніка, яка ідеально підходить для першого поцілунку. Торкання можуть бути короткими, майже блискавичними, а можуть переходити в ковзання губами по губах, головне не розмикати їх. Такий прийом дозволяє поступово перейти до більш глибоким поцілунків.
 • Перевернутий поцілунок припускає, що один з партнерів знаходиться в положенні «вниз головою» щодо другого. Відтворити його можна лежачи або стоячи над людиною, що сидить в кріслі і поклала потилицю на його спинку. На відміну від інших поцілунків, верхня губа виявляється навпаки на нижній, а язики звернені один до одного.
 • Поцілунок не в губи, а в будь-яку іншу частину обличчя і тіла. Найчутливіші місця, не приховані одягом — шия, вуха, ключиці, плечі, долоні і кисті рук, зап'ястя з внутрішньої сторони. Як і самі губи, вони є ерогенними зонами, так що напевно такі поцілунки будуть приємні вашому партнерові. Можна почати з губ, потім вибрати одне або кілька місць, цілуючи їх по черзі, але в підсумку все одно повернутися до губ.
 • Поцілунок метелика використовує не тільки губи, але і вії. Наблизьтеся впритул до щоки і рота партнера і моргайте, щоб ваші вії стосувалися і лоскотали його. Відповідна ласка повинна «віддзеркалити» ваші дотики, щоб ви обидва отримали задоволення від такого незвичайного поцілунку.
 • «Поцілунок» без губ — це не жарт, я дуже ніжний дотик, при якому використовуються носи, щоки, очі та пальці, але тільки не роти. Згадайте дитячу гру в «ці» поцілунки носами, тільки тепер ви виросли і можете дозволити собі набагато більше. А заборона на використання губ дуже збуджує і спонукає рухатися далі.
 • Вакуумний поцілунок — це досить агресивна техніка, відповідна добре знайомим партнерам. Брати участь в ній повинні обидва, одночасно стикнувшись відкритими губами і втягуючи повітря ротом. Цей прийом дарує сильні емоції і навіть невеликий біль, тому напевно займе важливе місце серед інших ласк.
 • Пурхаючий поцілунки являють собою послідовність швидких і легких торкань губами по всьому обличчю і/або тілу партнера.Як мініатюрна пташка колібрі, що збирає солодкий нектар з відкритих чашечок квітів, так і ви повинні швидкоплинними дотиками покрити шкіру коханого, поступово наближаючись до губ і переходячи до інших технік поцілунків.
 • Смачні поцілунки складаються з традиційної техніки французького поцілунку і ласощів, що знаходиться у роті одного або обох партнерів. Цей прийом зручний для переходу від романтичної вечері до фізичної близькості. Чим саме пригощатися, залежить від вашого смаку: це може бути шоколад, морозиво, будь-яке інше спокусливе страву або напій.

 

Ось десять основних прийомів, щоб урізноманітнити поцілунок і розбудити власну фантазію для подальших експериментів. Навіть досвідченим коханцям не перешкодить використовувати їх, не кажучи вже про пари, які тільки пробують один одного «на смак». Любіть один одного і сміливо проявляйте свої почуття, тому що тільки так можна пережити весь спектр емоцій, які люблячі люди здатні подарувати один одному.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


п'ять − = 3

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.