Головна / Чоловік, жінка, сім'я / Як ввічливо відмовити хлопцю зустрічатися?

Як ввічливо відмовити хлопцю зустрічатися?

Багатьом людям дуже складно сказати слово «ні». Особливо, якщо ми розглядаємо ситуацію взаємини статей, де один любить, а інший дозволяє любити. Як дівчині, яка на 100% впевнена в тому, що це «герой не її роману», відмовити молодій людині, не поранивши його почуттів? Як зберегти чудові дружні стосунки після цього? Багато дівчата губляться, і дуже часто здійснюють неправильні вчинки. Однак різні ситуації вимагають різних схем дій. Визначимо основні з них.

no_love

  • Молодий чоловік — ваш колега по роботі. Службовий роман — найпоширеніше явище в сучасному суспільстві. Ми проводимо на роботі по 8-12 годин на добу, тому не дивно, що романтичні відносини можуть виникнути між колегами по роботі. Проте в цьому є і свої мінуси. Що, якщо співробітник вашого відділу наполегливо проявляє знаки уваги, а ви зовсім не хочете з ним зустрічатися. У такій ситуації краще буде поговорити з колегою один на один в приємній обстановці, приміром, за чашкою кави в найближчому кафе. Поясніть колезі, що в даний момент ви не налаштовані на продовження романтичних стосунків. Завірте колегу, що ви ні в якому разі не вважаєте його негідною кандидатурою, але на даний момент хочете присвятити себе роботі і просуванню по кар'єрних сходах. Правильно підібрані слова зроблять свою справу, і вам не потрібно буде кожен день в терзаннях йти на роботу, знаючи, що один зі співробітників вашого відділу сильно ображений на вас.
  • Ви одногрупники. Якщо ви знаходитесь в безтурботну пору студентства, і не хочете поки заводити серйозні стосунки, а ваш одногрупник кидає на вас палкі погляди і наполегливо запрошує то в театр, в кіно — не варто впадати у відчай! І з цієї ситуації можна знайти вихід. Поговоріть з чоловіком один на один, приміром, у студентській їдальні. Спробуйте пояснити, що ви хочете цілком і повністю присвятити себе навчанню, і що на романтичні стосунки у вас просто не залишиться часу. Поясніть молодій людині, що ви можете чудово спілкуватися і ходити в кіно, будучи просто друзями. Ні в якому разі не варто грубо «відшивати» невдалого кавалера, адже вам доведеться вчитися разом цілих 5 років. Якщо можливо, спробуйте познайомити одногрупника з якийсь із своїх подруг, давно «шукає свого принца». Можливо, молодий чоловік перемкне свою увагу на вашу подругу, і ви зможете спокійно відійти в бік.
  • Вас пов'язують спільні друзі і знайомі. Ви познайомилися на дружній вечірці одного з ваших приятелів. Весело провели час, і залишили молодій людині номер свого телефону. Однак після свята ви розумієте, що він «не герой вашого роману». Як ввічливо відмовити невдалому кавалеру, адже вам ще доведеться зустрічатися з ним на спільних вечірках спільних знайомих? Не варто найближчим часом бачитися з молодою людиною, це може лише обнадіяти його. Краще буде порозумітися по телефону. Скажіть молодій людині, що хотіли б продовжувати з ним спілкуватися лише в дружньому ключі. Завірте юнака, що це ніяк не вплине на ваше спілкування в компанії друзів на вечірці. Можливо, до того моменту, як ви знову зустрінетеся, молода людина знайде свою другу половину, і вдасться уникнути незручної ситуації.
  • Ви познайомилися по Інтернету. Розумний, товариський, цікавий співрозмовник на форумі сподобався вам. Ви домовилися зустрітися, проте в реальному світі ваші очікування не виправдалися. Як дати зрозуміти вашому інтернет-знайомого, що ви не налаштовані продовжувати з ним романтичні відносини. Порозумітися з молодою людиною так само, як і познайомилися за допомогою Інтернету. Напишіть вашому новому знайомому повідомлення, в якому вкажіть, що ваша зустріч у реальному житті була чудовою, але ви поки не готові будувати відносини. Запропонуйте молодій людині поки продовжити спілкування в Інтернеті. Хто знає, може бути, через якийсь час ви поміняєте свою думку.
  • Випадковий знайомий. Ви познайомилися абсолютно випадково, на вулиці, у громадському транспорті, в магазині. Новий знайомий запропонував вам зустрітися, однак після першого побачення ви розумієте, що вам абсолютно не хочеться продовжувати спілкування з цією людиною. Як чемно дати зрозуміти чоловікові, що ви не розглядаєте його як свого майбутнього кавалера? Порозумітися з новим знайомим за допомогою Інтернету і телефону. Почніть з перерахування його позитивних якостей (наприклад, розумний, товариський, добрий співрозмовник). Підведіть розмову до того, що ваші погляди на життя дещо розходяться. І ви б хотіли найближчим часом щільно зайнятися пошуком своєї другої половини. Запропонуйте молодій людині продовжити дружнє спілкування. Однак зустрічатися найближчим часом з молодою людиною не варто. Це може обнадіяти його, і він поверне спроби доглядати за вами.
  • Ви познайомилися на відпочинку. Море, сонце, відпочинок, проблеми залишилися десь далеко-далеко, як тут не закохатися? Якщо ваш новий знайомий пропонує вам зустрічатися, а ви ніяк не мають наміру починати курортний роман, то не варто заводити ситуацію у глухий кут. Поясніть чоловікові, що ви приїхали на курорт, просто відпочити і позасмагати, і вам абсолютно не хочеться заводити романтичні стосунки. Скажіть молодій людині, що вдома на вас чекають складні не закінчені відносини. І ви б не хотіли вступати у нове життя, не розібравшись зі старим. Постарайтеся пару днів уникати суспільства цього молодого людини. Найімовірніше, отримавши ваш відмову, він переключить свою увагу на інших представниць прекрасної статі, а ви зможете насолоджуватися теплим морем і ласкавим сонцем до кінця своєї поїздки в спокою і безтурботності.
  • Молодий чоловік — ваш друг дитинства. Можливо, ваш друг дитинства, з яким вас пов'язують лише довгі роки довірчих відносин, абсолютно несподівано запропонує вам зустрічатися. Щоб не втратити друга, і зберегти відмінні відносини на довгі роки, постарайтеся поговорити з молодою людиною по душах. Поясніть хлопцеві, що дружба для вас важливіше всього, і ви не хочете зруйнувати те, що будувалося не один рік. Запросіть друзів — і влаштуйте вечірку. Познайомте хлопця з однією зі своїх подружок. Створити невимушену атмосферу, щоб ваш друг не образився і не зник з вашого життя.

Однозначної відповіді на питання як ввічливо відмовити хлопцю зустрічатися немає. Адже все залежить від конкретної ситуації і молодої людини, якій ви хочете відмовити. У будь-якому випадку, золотим правилом є ваш позитивний настрій, впевненість і дружелюбність. Дайте молодій людині зрозуміти, що ви не хочете образити, просто ви не дві половинки одного цілого». Будьте переконливі — і у вас все вийде!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


− 1 = три

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.