Головна / Сад, город / Як виростити на дачі африканську маргаритку

Як виростити на дачі африканську маргаритку

Африканська маргаритка, або остеоспермум, — декоративна трав'яниста рослина. Її можна вирощувати як на балконах, так і на садових ділянках. Рослина невибаглива, але для гарного цвітіння свої вимоги у неї все-таки є.

У наших краях остеоспермум вирощують як однорічну культуру. Ця рослина дає пишне цвітіння при дотриманні правил агротехніки. Цвітіння тривале, з початку червня до вересня. Квітки різного відтінку, що нагадують ромашку. Найкраще ця маргаритка росте на пухких і досить родючих грунтах. Бажано, щоб ділянка розташовувалася на сонці, але і в півтіні остеоспермум буде також рясно цвісти.

Розмножують остеоспермум найчастіше насінням. Насіння можна висівати відразу в грунт або навесні в розсадні ящики.

Африканська маргаритка чудово виглядає на рабатках, клумбах, бордюрах. Її часто розміщують в кам'янистих садках чи на передньому плані міксбордерів. Крім того, ця рослина буде добре виглядати у вазонах і контейнерах.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


+ вісім = 9

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.