Головна / Робота, бізнес, фінанси / Як виникла компанія Xerox?

Як виникла компанія Xerox?

Назва компанії «Xerox» стало прототипом багатофункціональних пристроїв, які сьогодні можна знайти в кожному офісі. А історія бренду почалася в далекому 1938 році, коли Честер Карлсон розробив метод електрофотографії.

xerox-corporation-1

Сутність методу електрофотографії полягала у формуванні зображення  завдяки світлочуттєвому напівпровіднику , нанесеному на барабан,  і сухому барвнику, який липне або не липне на барабан в залежності від освітлення ділянки. Відобразити, наприклад, пейзаж цим способом було вкрай непросто, зате для копіювання документів і цінних паперів він підходив більш ніж ідеально.

Будучи юристом, Карлсон потрудився оформити патент на свій винахід, проте вже в 1947 році всі права на електрофотографію викупила у нього компанія The Haloid Company. Пізніше метод копіювання був перейменований в «ксерографию», а в обіг була введена торгова марка Xerox.

В кінці 50-х компанія освоїла випуск автоматичних копіювальних апаратів, які використовували звичайний папір. Завдяки хорошій фінансової підтримки, вже в 70-ті роки компанія відкриває потужний дослідний центр і залучає нових фахівців.

На сьогоднішній день компанія Xerox залишається лідером у виробництві копіювальної техніки в усьому світі.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


вісім × 5 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.