Головна / Телефони, смартфони / Як використовувати Clean Master для Android

Як використовувати Clean Master для Android

Якщо ваш смартфон на платформі Android перевантажений невикористовуваними програмами та файлами, його функціональність істотно знижується. Почистити вміст пристрою можна за допомогою програми Clean Master. 

Інструкція
1. Знайдіть додаток Clean Master в Google Play Store, скачайте і встановіть його на свій телефон. Програма є умовно безкоштовною.
2. Запустіть програму. Виберіть опцію Junk Files (Старі файли). Програма просканує пристрій і видасть вам список давно невживаних файлів.
3. Уважно перегляньте запропонований список. Якщо які-небудь з вказаних файлів вам все ще потрібні, приберіть галочку з віконця навпроти назви файлу.
4. Виберіть функцію Clean Junk (Прибрати сміття), щоб видалити старі файли. Використовуйте Clean Master для чищення телефону два або три рази на місяць. Те, як часто потрібно видаляти зайве з пам'яті смартфона, залежить від того, скільки додатків ви використовуєте і як часто виходите в інтернет.
5. Скористайтеся функцією App Manager у Clean Master. Після сканування смартфона програма видасть вам список встановлених додатків. Прочитайте його уважно і приберіть галочку з віконець поряд з потрібними вам програмами. Виберіть рядок Uninstall (Видалити).
6. Зробіть ваш телефон більш ефективним, скориставшись опцією Phone Boost (Поліпшити телефон). Ця функція дозволяє на час збільшити обсяг оперативної пам'яті за рахунок відключення невикористовуваних в даний момент програм.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


+ 7 = тринадцять

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.