Головна / Електроніка / Як відновити пароль до Apple ID

Як відновити пароль до Apple ID

Власники мобільних і цифрових пристроїв Apple зобов'язані створювати свій особистий профіль, щоб завантажувати програми, музичні та інші файли. При цьому у вас є можливість відновити пароль до Apple ID, якщо ви забули його і не можете зайти під своїм ім'ям.

Інструкція

  1. Перейдіть в налаштування вашого пристрою, щоб скористатися можливістю відновити пароль Apple ID. Перегорніть сторінку меню до пункту iCloud і натисніть на ім'я облікового запису, після чого клікніть по нижньому посиланню, що виділене синім кольором.
  2. Введіть ваш Apple ID в запропонованому полі. Після цього вам залишиться вказати адресу електронної пошти, прив'язаний до профілю і натиснути «Далі». На вказаний e-mail прийде автоматично сформований лист, що містить посилання для переходу. Натисніть на це посилання, щоб перейти на сторінку анулювання старого пароля і створення нового. Зверніть увагу, що новий пароль не повинен бути схожим на старий.
  3. Якщо ви забули не тільки ваш пароль, але і Apple ID, вам потрібно буде виконати ще кілька додаткових дій. Вкажіть крім адреси електронної пошти ваші ім'я та прізвище, а також дайте відповідь на кілька секретних питань, що стосуються вашої особистості. Подальша процедура відновлення пароля Apple ID буде такою ж, як і в попередньому кроці.
  4. Ви можете відновити пароль до Apple ID не тільки через мобільний або цифровий пристрій, але і за допомогою комп'ютера з доступом в інтернет. Перейдіть на спеціальну сторінку сайту Apple (посилання ви знайдете нижче). Далі вам потрібно буде виконати один з описаних вище методів відновлення, але на цей раз з використанням вашого комп'ютера.

Посилання на сторінку відновлення Apple ID:натисніть тут.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


сім + = 14

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.