Головна / Дім, квартира, дача / Як відмити чайний наліт?

Як відмити чайний наліт?

Після чаю, особливо після чорного, на внутрішніх стінках чашки завжди залишається наліт. З часом наліт міцніє і змити його стає дуже складно. Як і чим можна швидко і легко змити чайний наліт?
Quanlity-12pc-Lot-font-b-Bulk-b-font-5-07-fl-oz-150ml-Heat-Resisting-Clear

Миючі засоби і будь-яка сучасна хімія тут, звичайно, допоможуть. Наліт чайний змиється, але і сам миючий засіб залишається на чашці... Це факт підтверджений. Тільки після десятикратного ополіскування гарячою водою миючий засіб змивається. За одне — два ополіскування залишки миючого розчину не змиваються і згодом потрапляють до нас у шлунок.

Відповідно, чайний наліт ми рекомендуємо змивати простим і абсолютно без шкідливим методом. Отже, візьміть потемнілі від чаю чашки і налийте кефіру. Нехай в чашці кефір постоїть годину — дві, потім кефір можна випити. Чашка буде очищена від нальоту, залишиться її лише промити від кефіру. Справа в тому, що молочна кислота ідеально виводить плями! Пробуйте! Спосіб вірний і не хитрий.

Вдалих і не морочливих вам днів!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


6 − три =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.