Головна / Сад, город / Як вибрати садовий обприскувач

Як вибрати садовий обприскувач

Садовий обприскувач незамінний для обробки різними отрутохімікатами чагарників, дерев і овочевих культур. За допомогою нього можна легко проводити позакореневе підживлення рослин, обприскувати добривами грунт, знищувати шкідливі мікроорганізми.

Інструкція

 • Вибираючи обприскувач, враховуйте декілька важливих чинників:

  — площа дачної ділянки;
  — кількість зелених насаджень;
  — вага обприскувача і його об'єм.

  Крім цього, зверніть увагу, як оснащений той чи інший прилад, його характеристики і принцип роботи.

  — матеріал, з якого виготовлений обприскувач і шланг;
  — надійність кріплення при наявності ременів;
  — комплектація моделі і наявність додаткових насадок;
  — фірма-виробник;
  — наявність запасних частин у випадку ремонту апарата;
  — гарантійний термін і наявність сервісних центрів з обслуговування даної категорії товарів.
 • Ручний садовий обприскувач

  Бюджетна модель стане в нагоді тим садівникам, у яких невелика кількість соток землі. Він підходить для обробки невеликих клумб і декількох дерев або чагарників. Такі обприскувачі складаються з пластикової ємності з вбудованим помповою насосом. Щоб навести прилад в робочий стан, потрібно вручну накачати необхідний тиск всередині ємності, потім опустити або натиснути важіль і приступити до роботи.
  Такі моделі обприскувачів найчастіше мають невеликий об'єм до 2 літрів. Всередині обприскувача є спеціальний фільтр, що оберігає насос від засмічень і запобіжний клапан, що дозволяє спускати зайве повітря. Найдорожчими ручними обприскувачами вважаються німецькі «Gardena», а самими бюджетними «Sadko» (Словенія).
 • Садовий обприскувач помповий

  Призначений для обробки великої садової площі, має об'єм від 5 до 15 літрів, забезпечений переносними ременями для зручності у використанні. У комплектації до помповому оприскувачі додається шланг 1,5 метра, до якого прикріплена ручка і штанга з наконечником для розпилення. Довжина штанги до 3 м, що дозволяє обробляти найвищі дерева і самі густі зарості чагарника. Весь процес розпилення регулюється натисненням кнопки. У багатьох моделях положення кнопок фіксується, що дозволяє розпилювати рідина тривалий час. Помпові розпилювачі об'ємом 12 літрів дозволяють за раз обробити 30 соток землі. Найпопулярнішими моделями вважаються «Marolex», що випускаються Польщею.
 • Садовий обприскувач ранцевий

  Об'єм такого обприскувача може досягати до 20 літрів. Він підходить для обробки до 50 соток земельних угідь. Такі моделі забезпечені широкими ременями, що дозволяють носити обприскувач за спиною і поясними фіксаторами для надійності. Завдяки поясним ременям обприскувач не зміщується в різні сторони при ходьбі, а широкі ремені не давлять на спину і плечі при тривалій роботі. Найдешевші ранцеві обприскувачі виготовляє фірма «Sadko» (Словенія) і «Grinda» (Китай). У два рази дорожче обійдуться німецькі аналоги.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


× 9 = сімдесят два

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.