Головна / Електроніка / Як вибрати місце для телевізора в кімнаті

Як вибрати місце для телевізора в кімнаті

Відповідь на питання, зазначенe у заголовку, не такe простe, як може здатися спочатку. Давайте подумаємо, які фактори треба враховувати, щоб вибрати вдале місце для телевізора...

 

В якій частині кімнати повісити або поставити телевізор?

Багато хто з нас ставлять телевізор в спеціальну стінку, призначену для вітальні. Зазвичай навпроти неї розташований диван або обідній стіл, таким чином формується такий собі імпровізований кінозал для всіх членів сім'ї. Важливо, щоб телевізор не знаходився навпроти вікна, адже в такому випадку розгледіти зображенння на екрані вдень, при незакритих щільних шторах буде вельми проблематично.

На якій висоті розташувати телевізор?

В кухні і кімнаті варто вибирати різну висоту розташування телевізора, адже на кухні господиня найчастіше поглядає в телевізор в процесі приготування страв, а у вітальні перегляд телепрограм буде відбуватися за столом або з дивана. Встаньте біля плити на кухні, сядьте на диван у вітальні, оцініть висоту на якій вам буде комфортно дивитися в центр екрана телевізора.

Як розташувати телевізор?

Сьогодні існує два основних варіанти установки телевізора в приміщенні – на стіні, за допомогою спеціальних кронштейнів і на тумбі, в стінці. Вибирати між ними стоїть в залежності від площі, завантаженості приміщення, дизайну. Також непоганий варіант – телевізор в спеціально побудованій для нього ніші, але про оформлення ніші треба думати вже під час ремонту.

Важливо врахувати можливість установки розеток для телевізора (тв-антени, розетки для живлення апарата). Краще відразу встановити кілька розеток (4-5 штук), щоб до телевізора можна було підключати іншу техніку – фотоапарати, планшети та ноутбуки, смартфони. Також до смарт-телевізору зручно підключити клавіатуру, мишу, так що не завадить і поличка під такі дрібниці (в тому числі і під пульт ДУ, який має властивість губитися).

Порада: не забудьте організувати в кімнаті додаткове освітлення, адже перегляд телепередач у повній темряві, як люблять це робити деякі люди, шкідливий для очей.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


чотири + 2 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.