Головна / Дім, квартира, дача / Як вибрати колір шпалер?

Як вибрати колір шпалер?

Є чимало різних критеріїв, згідно з якими слід підбирати шпалери для обробки тієї або іншої кімнати — це їхній тип,  зносостійкість , на основі якого матеріалу виготовлені шпалери, і їх малюнок і колір. У даній же статті розповідається саме про нюанси вибору шпалер за останнім параметром, тобто про те, як вибрати шпалери відповідні за кольором.
В першу чергу підбираючи колір шпалер для кімнати потрібно керуватися міркуваннями про те, чи будуть вони в кінці підходити до всіх інших деталей інтер'єру — до меблів, штор, килимів або покриття підлоги і т. д.oboi
Також не варто забувати про те, що для кімнат, вікна яких виходять на північну сторону краще вибирати шпалери теплих тонів, ну а для південної сторони підійдуть холодні кольори і відтінки. Точно таким же чином підбираються шпалери для світлих і темних кімнат: в першому випадку варто звернути увагу на досить темні і глибокі тони, здатні поглинути зайве світло, ну а у другому на теплі пастельні тони і світлий відтінок шпалер.
Ну і ще треба знати, що обробка стін у жовто-помаранчевій гамі буде служити для підняття настрою і додасть оптимістичний настрій; ніжні зелені відтінки діють заспокійливо, ну а червоний колір і його відтінки — навпаки збудливо.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


сім − = 2

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.