Головна / Електроніка / Як шукати і дивитися YouTube ролики на телевізорі Samsung з допомогою смартфона

Як шукати і дивитися YouTube ролики на телевізорі Samsung з допомогою смартфона

На телевізорах Samsung з підтримкою Smart TV є додаток YouTube. З його допомогою можна дивитися ролики на великому екрані. Але от пошук там організований погано. Крім того, є випадки, коли нам посилання на ролик надсилають через соціальні мережі. Посилання доступні тільки на ноутбуці, комп'ютері або смартфоні. Але як передати її на телевізор? Подробиці — в цій статті. 

Інструкція
1. Увійдіть у додаток YouTube на телевізорі під вашим обліковим записом на цьому сервісі. В меню налаштувань знайдіть пункт «Прив'язати пристрій». Телевізор видасть посилання для сполучення і код. Також буде показаний QR-код, який можна за допомогою камери смартфона перетворити у посилання.
2. На смартфоні, ноутбуці чи комп'ютері заходимо в додаток YouTube і вибираємо пункт Настройки — Підключені телевізори. Там є кнопка Додати телевізор. Введіть код, отриманий від телевізора. Якщо ви хочете працювати з сервісом відеороликів через браузер, перейдіть по посиланню, зазначеному телевізором. Наприкінці  повинно бути написано pair. Там також потрібно буде ввести код.
3. Тепер будь-який ролик за посиланням із соцмереж і просто пошуком на смартфоні або ноутбуці ви зможете дивитися на великому екрані. Також стає доступна можливість покласти ролик в чергу перегляду на ТБ. Відкривається загальний список переглянутих раніше YouTube відео на смартфоні і телевізорі.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


два × 4 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.