Головна / Електроніка / Як розблокувати телевізор

Як розблокувати телевізор

Всі сучасні моделі телевізорів, оснащені пультом дистанційного управління, мають можливість блокування. Зазвичай вона використовується для обмеження доступу дітей до перегляду телевізора. Але трапляється, що блокування відбувається випадково.

Вам знадобиться

  • — пульт дистанційного керування;
  • — інструкція до телевізора.

Інструкція

  1. Уважно вивчіть інструкцію. Там має бути вказаний спеціальний код — набір чисел, які слід натиснути на пульті, щоб поставити чи зняти блокування, а також дії, необхідні для розблокування телевізора.
  2. У тому випадку, якщо інструкція втрачена, спробуйте самостійно пригадати дії, які призвели до блокування телевізора.
  3. Натисніть на пульті дистанційного керування кнопку «P» і «+» одночасно. Введіть три або чотири довільних цифри. Зазвичай такі комбінації мають вигляд «333» або «4444» і збігаються з номером часто використовуваного каналу. Найбільш поширеними стандартними паролями блокування також є цифри «1234», «1111» і т. п. Знову натисніть кнопку «+». Якщо розблокувати телевізор не вдалося, спробуйте все повторити з іншою комбінацією цифр.
  4. Після натискання кнопок «P» і «+» світлодіод на пульті дистанційного керування горить без перерв. Якщо з допомогою даної комбінації вам не вдалося розблокувати телевізор, спробуйте натиснути одночасно кнопки «Меню» і «Гучність +», «Меню» і «Канал +», а потім повторіть комбінацію цифр.
  5. Деякі моделі телевізорів підтримують систему блокування однією клавішею: натисніть одну кнопку і утримуйте протягом 5-10 секунд. Якщо розблокувати телевізор як і раніше не виходить, уважно огляньте корпус телевізора і сам пульт дистанційного управління (в тому числі і під батареями) — на них може знаходитися інструкція по розблокуванню з відповідним кодом.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


дев'ять − 8 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.