Головна / Авто та мото техніка / Як правильно вибрати квадроцикл?

Як правильно вибрати квадроцикл?

Квадроцикли або мотовсюдиходи сьогодні вже не є рідкістю, і все більша кількість людей набувають цей транспортний засіб. Купуючи квадроцикл необхідно знати, що його доведеться реєструвати, щоб їм користуватися необхідно мати водійське посвідчення, і регулярно проходити технічний огляд. До того ж їздити на квадроциклі не можна по автомагістралях, якщо його швидкість нижче 40 км / год, а також у місті, де є знаки «Автомобільна дорога» і «Рух тракторів заборонено». Адже ATV — це, по суті, трактор.

yamaha_atv-other

Далі варто вирішити який квадроцикл Вам потрібен. В основному вони діляться на два види: спортивні та утилітарні.
Спортивні більш легкі, вони мають, як правило, колеса меншого діаметру з приводом на одну вісь. Такі квадроцикли мають механічну коробку передач і можуть розганятися до 150 км/ч.

Утилітарні та побутові більш важкі, вони мають привід на всі колеса і навряд чи зможуть розігнатися швидше ста кілометрів. Але, при цьому вони більш стійкі, і до них навіть можна чіпляти причіп.

Квадроцикли, також можна ділити за об'ємом двигуна, вони бувають від 50 до 950 кубічних сантиметрів. Як правило, середній квадроцикл має обсяг близько 500 кубічних сантиметрів.

Якщо говорити про вартість квадроциклів, то їх можна розділити на кілька груп.
Так, ціна китайських квадроциклів починаються від 15000 гривень, корейських від 20 000 гривень, а японські і американські квадроцикли починаються з 50 000 гривень.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


− 6 = два

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.