Головна / Здоров'я / Як правильно стояти

Як правильно стояти

Коли доводиться довго стояти людина відчуває втому в потилиці, плечах, спині і ногах. Здавалося б для того, щоб правильно стояти яких-небудь особливих навичок або рекомендацій не потрібно — нічого складного в цьому немає і стояти вміють всі, але як раз така думка і є помилкою, адже для того, щоб зберегти свій хребет здоровим і не отримати жодних проблем з суглобами, м'язами і сухожиллями слід вміти не просто стояти, а стояти правильно.

Особливо дані поради будуть необхідні тим, у кого так звана стояча робота, причому саме ці люди і повинні добре розуміти всю необхідність вміння «правильно» стояти, адже вони не з чуток повинні знати, якими неприємними симптомами можуть обернутися кілька годин проведених у положенні стоячи.

Отже, якщо вам по роду діяльності або по інший необхідності стояти потрібно досить довго, то позу слід міняти не рідше, ніж кожні 15-20 хвилин, а вагу власного тіла потрібно частіше переносити з однієї ноги на другу.

Також час від часу бажано згинати нижні кінцівки або походити на місці, тому, що такі дії допомагають підтримувати в нормальному стані суглоби і сухожилля на ногах.

Бажано також, якщо для цього звичайно є можливість, при тривалому стоянні спертися на який-небудь предмет (меблі) або стіну

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


9 × = двадцять сім

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.