Головна / Дім, квартира, дача / Як правильно мити холодильник?

Як правильно мити холодильник?

Правила миття холодильника прості. Для миття можна використовувати їдкі миючі засоби. Ідеально підходить сік цитрусових або оцет...

Набираємо теплої води у тазок або відро, наливаємо оцту пару столових ложок (приблизно дві ст. ложечки на три літри), далі моєму холодильник, але вже після того, як він повністю розморозиться.

 

G19-2_CleaningRefrigerator1-575x383

Можна лимонний сік додати у воду, видавивши сойок цілого плоду (тут можна не боятися переборщити).
Перед миттям холодильник слід вимикати з мережі, відкрити дверцята і витягти всі продукти. В морозильну камеру можна покласти гарячу грілку. Або ж поставити відкриту каструлю з окропом. Лід від пари швидко тане.

Не можна в жодному разі обдирати лід зі стінок холодильника, тим більше з металевих трубочок. Не можна користуватися ножем.

Митий холодильник повинен провітритися протягом двох годин. На полицю митого холодильника, після його включення і наповнення продуктами, покладіть п'ять таблеток потовченого активованого вугілля. Або три скибочки чорного хліба. Або нарізаний лимон. Це допоможе зберегти свіжість продуктів. Активоване вугілля вбирає запах всього неприємного. Таблетки потрібно міняти пару раз в квартал.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


− сім = 2

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.