Головна / Дім, квартира, дача / Як позбутися прусаків?

Як позбутися прусаків?

Дуже часто в багатоквартирних висотних будинках немає немає та й з'являються прусаки. Звідки вони беруться невідомо. Можливо, перебігають від сусідів, а можливо із сміттєпроводу. У будь-якому випадку це явище не з приємних, і з ним треба якось боротися. Засоби від прусаків, що продаються на ринку не завжди дають той ефект який ми від них очікували. Що ж робити і як боротися з прусаками?

prusak1

Насамперед потрібно встановити на всі вентиляційні отвори сітку з вічком не більше 1,5 мм, це врятує від сусідських прусаків.

Можна придбати отруту, призначену для колорадського жука, наприклад, Регент. Цей препарат потрібно розвести в пропорції, зазначеній на упаковці і розбризкати по плінтусам і злачних для прусаків місцях.

Можна спробувати зробити кульки з двох варених жовтків і борної кислоти. Для кращого склеювання можна додати варену картоплю. Зліпіть з цієї маси кульки і розкидайте уздовж плінтусів і в місцях скупчення прусаків. Ця приманка дає ефект через тиждень. Раз в тиждень приманку необхідно оновлювати.

Також досить ефективна паста з борної кислоти та крохмалю. Її наносять пензлем на задню сторону меблів, плінтусів і по щілинах. Приготувати таку пасту зовсім нескладно: потрібно знайти каструльку, яка не буде більше використовуватися для приготування їжі і змішати в ній 10-20 гр. борної кислоти і стільки ж крохмалю. Залити окропом так, щоб вийшло загалом 100 гр. і довести до кипіння, але не кип'ятити. Остудити до 60-70 градусів і в гарячому стані наносити пензлем на поверхні.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


шість + 3 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.