Головна / Авто та мото техніка / Як поміняти колесо в машині

Як поміняти колесо в машині

Якщо під час їзди на автомобілі його починає тягнути вправо або вліво, це означає, що спустило колесо. У цьому випадку необхідно негайно зупинитися на узбіччі. Якщо це дійсно так, то спущене колесо потрібно негайно замінити на запасне. 

Вам знадобиться

  • — домкрат
  • — хрестоподібний ключ (балоннік)
  • — два противідкатні пристрої

Інструкція

1. Для заміни переднього колеса поставте автомобіль на ручне гальмо. Одне заднє колесо зафіксуйте з обох сторін противідкотними пристроями.

2. Поставте автомобіль на рівний і без покатів асфальт. Противідкатний пристрій можна замінити цеглою чи чуркою з дерева.

3. Хрестоподібним ключем послабте всі болти кріплення колеса, проти годинникової стрілки. Затягнуті вони досить сильно, тому при необхідності встаньте ногами на ключ і зірвіть затяжку. Не відкручуйте болти, просто зірвіть їх і трохи ослабте.

4. Підставте домкрат під поріг передніх дверей або в спеціальне місце. Акуратно підніміть автомобіль, поки колесо не відірветься від землі. Викрутіть всі попередньо зірвані болти з колеса і зніміть його зі ступиці.

5. Дістаньте запасне колесо та встановіть його. Стежте, щоб напрямні на ступиці (залізні штирі) встали в такі ж за розміром отвори на диску. Закрутіть болти за годинниковою стрілкою руками, наскільки вийде, потім ключем. Домкратом повністю опустіть автомобіль на землю. Простягніть всі болти ще раз за допомогою ключа. Затяжку болтів виробляєте хрест-навхрест.

6. Складіть всі інструменти, які ви використовували, і щасливої дороги!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


6 + = сім

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.