Головна / Електроніка / Як підключити відеомагнітофон до комп'ютера

Як підключити відеомагнітофон до комп'ютера

Формат VHS в наш час вже є музейним раритетом, а якість збереження матеріалів на відеокасетах досить низька. Але що ж робити, якщо на касетах залишилися важливі або просто дорогі серцю запису? Їх можна оцифрувати, причому, в домашніх умовах, не переплачуючи студіям, що пропонують подібні послуги . 

Інструкція
1. Для підключення відеомагнітофона до комп'ютера вам знадобиться плата відеомонтажу або ТВ-тюнер. Найдешевші пристрої з цієї категорії коштують менше 50$, проте для отримання більш якісного результату краще не скупитися і придбати тюнер з апаратним шифруванням потоку в MPEG2.
2. При покупці переконайтеся, що тюнер або плата відеомонтажу мають композитний або компонентний вхід (ще краще — S-Video).
3. Підключіть відеосигнал від вихідного роз'єму відеомагнітофона (тільки відеосигнал) до вхідного гнізда тюнера або плати відеомонтажу. Може знадобитися перехідник, однак перехідники такого типу легко купуються в білошості магазинів електроніки.
4. Кабель від аудіосигналу відеомагнітофона підключіть до входу вашої звукової карти. Для цього знадобиться перехідник RCA-minijack.
5. Встановіть програму відеомонтажу, наприклад — VirtualDub. Налаштуйте у якості джерела вхідного відеосигналу ваш тюнер (або плату відеомонтажу), а в якості джерела звукового сигналу — вхід вашої звукової карти. Встановіть параметри кодування відео і збережіть ваші фільми в цифровому форматі.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


+ 7 = вісім

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.