Головна / Комп'ютеры та інтернет / Як підключити телефон до інтернету через комп'ютер по USB-кабелю

Як підключити телефон до інтернету через комп'ютер по USB-кабелю

У користувачів мобільних пристроїв є можливість підключити телефон до інтернету через комп'ютер по USB-кабелю. Так ви зможете встановити швидкісне інтернет-з'єднання, наприклад, при відсутності Wi-Fi роутера. 
1. Зверніть увагу, що можливість підключити телефон до інтернету через комп'ютер по USB-кабелю підтримують тільки пристрої на базі системи Google Android. При цьому на телефоні мають бути активовані root-права («права суперкористувача»). Зробити це можна за допомогою однієї зі спеціальних програм, які доступні для завантаження в інтернеті, наприклад, Superuser, z4root або Root Explorer. З описом процесу отримання суперправ можна ознайомитися на одному зі спеціалізованих сайтів, наприклад, 4PDA.
2. Відкрийте властивості вашого стандартного підключення до інтернету на комп'ютері і зробіть дане підключення загальним для всіх користувачів мережі, вибравши відповідний пункт на вкладці «Додатково». Завантажте з одного із сайтів, присвячених системі Android, програму Adb і розпакуйте її архів в одну з папок на жорсткому диску.
3. Активуйте режим «Налагодження USB» в налаштуваннях смартфона або планшета, після чого підключіть його до комп'ютера за допомогою USB-кабель. Запустіть файл AndroidTool.exe з папки програми Adb. Виконайте дію Refresh Devices у вікні програми. Вкажіть який використовується для інтернет-з'єднання DNS-сервер. Натисніть Show Android Interface, після чого почнеться процес інтеграції програми в мобільний пристрій.
4. Запустіть програму на мобільному пристрої і підтвердіть запит програми на використання root-прав суперкористувача. Тепер запустіть файл USB-Tunnel з папки Adb на комп'ютері. Натисніть Connect, щоб завершити підключення телефону до інтернету через комп'ютер по USB-кабелю.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


шість × 9 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.