Головна / Електроніка / Як підключити sony playstation 3 до монітора

Як підключити sony playstation 3 до монітора

Найкращий варіант для виводу зображення з сучасної ігрової консолі від Sony — це, звичайно, широкоформатний телевізор з великою діагоналлю. Нові телевізори завжди мають підтримку різних способів підключення. Але не завжди є можливість його придбати або використовувати, тому часто виникає необхідність підключити приставку до комп'ютерного монітора на час гри.

Інструкція

  1. Стандартний вихід відеосигналу PlayStation 3 — це HDMI-роз'єм. У комплекті з приставкою є такий кабель, він передає одночасно зображення і звук, що дуже зручно. Якщо у вас на моніторі є HDMI-порт, ви можете просто підключити один кінець кабелю в приставку, інший — в монітор.
  2. Для початку перевірте, чи є у вашому дисплеї HDMI. Подивіться на задню стінку монітора, туди, де знаходяться гнізда для кабелю живлення і сигнального кабелю від комп'ютера. Якщо виявите відповідний роз'єм з відміткою HDMI, застроміть в нього ваш кабель від консолі. Увімкніть монітор, потім увімкніть консоль — найімовірніше, ви побачите завантажувальний екран PlayStation 3. Зверніть увагу, що комп'ютер в цей час краще відключити. Більшість моніторів автоматично перемикається на активнe джерело сигналу, а значить якщо ваш комп'ютер буде відправляти сигнал на монітор, ви побачите звичайну картинку з робочого столу.
  3. На деяких моніторах є кнопка Source, яка дозволяє вибрати джерело зображення вручну. Натисніть на неї кілька разів, поки не побачите на екрані повідомлення HDMI.
  4. Наступний варіант застосовний, якщо у вас на моніторі немає сучасного інтерфейсу високої чіткості HDMI, але є DVI-рознімання. Його гніздо зазвичай білого кольору з великою кількістю отворів для контактів. В такому випадку вам знадобиться програма для перевірки вашого монітора на підтримку HDCP. Це такий протокол захисту відео високої чіткості, без нього монітор не буде виводити картинку з приставки.
  5. Скачайте та встановіть програму CyberLink BD & 3D Advisor. Запустіть її і натисніть пункт перевірки Blu-Ray Disc. Зверніть увагу на нижній пункт Video Connection Type. Якщо в стовпці навпроти нього написано No, ваш монітор не підтримує HDCP. Переходьте до пункту 6. Якщо напис Yes, значить монітор підтримує дану функцію, і можна під'єднатися за допомогою перехідника.
  6. Купіть перехідник HDMI-DVI-D і аудіо-відео кабель від приставки з тюльпанними роз'ємами (білий, червоний, жовтий). Приєднайте адаптер до мониторного DVI-гнізда, застроміть кабель HDMI одним кінцем у нього, а іншим — в PlayStation 3. Потім підключіть білий і червоний конектори до ваших колонок з одного боку, та до приставки — з іншого. Можете вмикати консоль. Роздільну здатність і аудіовивід налаштуйте на панелі управління вашої PS3.
  7. Якщо у вашому моніторі немає роз'єму HDMI і немає підтримки HDCP, тоді залишається один можливий варіант підключення — купіть перехідник VGA Box. В цей перехідник з одного боку підключіть кабель HDMI від PlayStation 3, а з іншого боку підключіть роз'єм від монітора і від колонок. Увімкніть консоль і можете користуватися. Зверніть увагу, що перехідник такого виду коштує від 50 до 100 доларів і найчастіше його доводиться замовляти в інтернет-магазині.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


× 7 = сім

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.