Головна / Електроніка / Як підключити PS 3 до інтернету

Як підключити PS 3 до інтернету

Ігрова консоль PlayStation 3 (PS3) дає можливість підключатися до інтернету, грати в онлайн-ігри і автоматично завантажувати оновлення. Підключити PS3 до мережі можна через бездротове з'єднання або за допомогою кабелю Ethernet, який входить в комплект поставки.

ps3_portal_vf1


1. Для підключення консолі переконайтеся, що бездротове підключення до інтернету активно. Відключіть кабель Ethernet PS3, якщо він підключений до системи.
2. Увімкніть Playstation 3 і виберіть Network Settings («Налаштування мережі») в розділі Settings («Настройки») головного меню.
3. Виберіть Internet Connection Settings («Настройки інтернет-з'єднання») і виберіть " Yes " («Так»), коли система відобразить новий екран з повідомленням, що ви будете відключені від інтернету.
4. Виберіть Easy («Легкий») на наступному екрані з питанням про те, який тип установки хочете використовувати.
5. Виберіть Wireless («Бездротове») після появи питання про те, яким типом підключення до інтернету потрібно скористатися.
6. Виберіть Scan (Сканування») на наступному екрані. Система почне пошук усіх доступних підключень до інтернету поблизу.
7. Виберіть домашнє підключення до інтернету, коли на екрані спливає відображення доступних опцій. Виберіть параметри безпеки і введіть ваш ключ шифрування. Збережіть налаштування.
8. Перевірте з'єднання, вибравши опцію Test Connection («Перевірити підключення»). Якщо з'єднання буде встановлено, на екрані з'явиться інформація про мережі. Для підключення PS3 через кабель Ethernet перейдіть до наступного кроку.
9. Підключіть один кінець кабелю Ethernet до системи PS3, а інший — до порту Ethernet модему.
10. Увімкніть PS3. Система повинна автоматично підключатися до інтернету.
11. Якщо цього не станеться, необхідно вказати PS3 налаштування з'єднання. Відкрийте меню Settings («Настройки»), а потім натисніть кнопку X. Виберіть Internet Connection Settings («Настройки інтернет-з'єднання»), а потім натисніть кнопку X ще раз. Виберіть Yes (Так), коли з'явиться попередження про те, що зв'язок буде перервано. Виберіть Wired Connection («Дротове з'єднання») та натисніть кнопку X. Виберіть Easy («Легкий») і консоль PS3 автоматично налаштує інтернет-з'єднання. Виберіть команду «Зберегти».
12. Виберіть опцію Test Connection («Перевірити підключення») для підтвердження того, що система PlayStation 3 підключена до інтернету.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


дев'ять − 2 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.