Головна / Електроніка / Як підключити музичний центр до телевізора

Як підключити музичний центр до телевізора

Підключивши музичний центр до телевізора, ви досягнете не тільки підвищення гучності звуку, але і поліпшення його якості в цілому. Щоб виконати підключення, вам буде потрібно витратити пару хвилин свого часу на відповідні дії.


 

Вам знадобиться

  • Музичний центр, телевізор, перехідний шнур.

Інструкція

1. Знайомство з пристроями. Уважно оглянувши телевізор і музичний центр, ви помітите на них пару однакових роз'ємів. Дані роз'єми будуть ідентичні не тільки за типом, але і за їх забарвленням. Якщо говорити більш конкретно, то ці роз'єми передбачені для прийому і передачі звуку на інші пристрої. Саме вони вам знадобляться. Перед тим, як ви почнете підключати музичний центр до телевізора, вам потрібно відвідати профільний магазин, де необхідно придбати «парний провід на аудіо» (даний провід називають по-різному, поясніть продавцю, для чого він потрібен і вам нададуть потрібний товар).

2. Після того, як необхідний провід буде куплений, вам потрібно виконати наступні дії. Вставте один кінець дроту (два штекера) в червоний і білий роз'єм на телевізорі. Інший кінець вставте в червоний і білий роз'єм на музичному центрі.

3. Увімкніть музичний центр і телевізор. Звук не відтворюється? Правильно, зараз ви нічого не почуєте. Щоб почалася трансляція звуку з телевізора на музичний центр, вам потрібно переключити центр в режим відтворення «AUX». Як тільки ви це зробите, ви відразу ж почуєте з колонок звуковий сигнал, що транслюється з телевізора.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


× вісім = 16

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.