Головна / Побутова техніка / Як перевісити двері холодильника атлант

Як перевісити двері холодильника атлант

Розстановка меблів на кухні іноді вимагає необхідності у перевешивании двері холодильника, щоб було зручніше діставати продукти харчування. Виконати дану операцію можуть працівники магазину перед видачею гарантії або спеціальні ремонтні служби, а також можна спробувати самостійно переважити двері холодильника «Атлант». 

Інструкція
1. Зверніться до службовців магазину, в якому ви купуєте холодильник «Атлант». Повідомте їм, що вам необхідно перевісити на ньому двері. Дана послуга буде надана абсолютно безкоштовно. Після чого ви зможете отримати гарантійний лист з відповідною інформацією. Даний спосіб виконаємо тільки до остаточного оформлення покупки. В іншому випадку працівники магазину направлять вас в сервісну службу, де дана послуга буде коштувати певних грошей.
2. Зверніться до майстра по ремонту холодильників «Атлант». Повідомте йому, що вам необхідно перевісити двері. Домовтеся про дату проведення робіт і дізнайтеся вартість послуги. Якщо ж ви не хочете витрачати гроші, то можете спробувати самостійно перевісити двері.
3. Звільніть холодильник від всіх продуктів харчування, дістаньте полички і скриньки. Вимкніть пристрій і розморозьте. Після цього можете приступати до ремонтних робіт. Укладіть холодильник «Атлант» на підлогу дверцятами вгору, при цьому переконайтесь, що верхні опори не зрушені і радіатор не пошкоджений.
4. Знайдіть в поглибленнях болти, що тримають передні опори холодильника. Відкрутіть їх і звільніть доступ до стопорів, які кріплять осі дверей морозильної камери. Зніміть їх, щоб перевісити нижню вісь дверей на протилежну сторону. Після цього зніміть дверцята морозильної камери і переставте торцеві заглушки на іншу сторону.
5. Відкрийте двері холодильної камери, щоб дістатися до двох шурупів. Відкрутивши їх, ви зможете зняти маску холодильника. Зніміть кронштейн з верхньої осі і викрутіть її, після чого переставте на іншу сторону. Переставте пластмасову заглушку і встановіть назад маску холодильника.
6. Натисніть на засувку, яка знаходиться всередині ручки холодильника «Атлант», і спробуйте її виштовхнути назовні. Необхідно діяти акуратно, так як дана деталь легко може зламатися. За допомогою викрутки намацайте всередині пристрою засувку, щоб зняти кришку ручки. Поміняйте місцями заглушки на бічних торцях двері холодильника і встановіть ручку в протилежне положення.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


дев'ять + = 10

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.