Головна / Чоловік, жінка, сім'я / Як не набриднути коханому чоловікові?

Як не набриднути коханому чоловікові?

Відносини між чоловіком і жінкою — це не тільки задоволення, але і постійна робота над собою і самими відносинами. Та й над партнером теж, але м'яка і ненав'язлива. І з часом вона не стає простіше, а навпаки, вимагає все більше мудрості і винахідливості, щоб підтримувати увагу і ніжність на колишньому рівні. А оскільки психологія відносин — це в більшості випадків жіноча прерогатива і зона відповідальності в парі, то саме прекрасній половині частіше доводиться замислюватися над тим, як зберегти, стимулювати і примножити інтерес сильної половини.

Кожній жінці, яка має хоча б невеликий досвід близьких стосунків з протилежною статтю, не з чуток відомо, що привернути увагу чоловіка набагато легше, ніж утримати його згодом. Нюанси чоловічого характеру, гормональні особливості або природна програма виною — єдиної думки немає, психологи, соціологи, медики і навіть свахи досі ведуть запеклі дискусії на цю тему. Але факт тим часом залишається фактом: вільна жінка, яку лише належить приборкати, для чоловіка набагато привабливіше завойованої і підкореної. І хоча це, зрозуміло, узагальнене спрощення, але воно передає суть тієї гри, яка ведеться між статями. І її розуміння дає жінці напрямок до правильного шляху у підтримці інтересу до неї коханого чоловіка.

 

man_woman

Що робити, щоб не набриднути коханому чоловікові

Кожна пара неповторна, тому що складається з індивідуальностей двох різних людей, помноженої на всілякі життєві обставини. І все ж в основі взаємного потягу лежать одні і ті ж механізми, а отже, можна виділити загальні риси і знайти якісь основні методи впливу. А вже потім їх адаптувати під потреби конкретних відносин. У більшості випадків, щоб залишатися бажаною протягом тривалого часу після встановлення стабільних відносин з чоловіком, жінці достатньо дотримання таких установок:

 • Стежити за своєю зовнішністю. І не кажіть, що це банальний рада. Краще згадайте, як ви намагалися зачарувати свого коханого: скільки часу проводили перед дзеркалом для макіяжу і в роздумах над сполученнями предметів гардеробу (щоб спокусити, але не відлякати, натякнути на симпатію, але не виглядати занадто доступною). Всі ці хитрощі не повинні забуватися навіть тоді, коли чоловік визнав ваші достоїнства і капітулював перед вашою чарівністю. Тому що, хоча з часом пристрасть і замінюється прихильністю і повагою, але лише частково. А смак і інтерес до струнких, доглянутих, стильно одягнених жінок у чоловіка не пропадає. І ваша головна задача — не залишати цю категорію, а бути кращою з кращих її представниць.
  Нехай з часом, зі зміною стилю життя і народженням дітей тіло змінюється, а пріоритети переміщуються в інші сфери. Ну і що? Так, бути жінкою непросто, а бути справжньою жінкою — ціле мистецтво. Але саме такі жінки надихають чоловіків, зберігають їх інтерес на довгі роки і на все життя залишаються коханими і єдиними. Погодьтеся, що ця справа варта зусиль. Так що не лінуйтеся займатися портом, харчуйтеся правильно, залишайтеся стрункою і підтягнутою. Не забувайте оновлювати гардероб, в тому числі домашній, в якому щодня показуєтесь на очі коханому. Доглядайте за шкірою і волоссям, робіть макіяж і зачіску, відповідні його і вашим смаком. Милуйтеся собою — і тоді і ваш чоловік, і всі навколишні будуть робити те ж саме, щиро вважаючи вас вічно юною, легкою і привабливою дівчиною, незалежно від паспортного віку.
 • Розвивати свою особистість протягом усього життя. Так, чоловіки люблять очима. Але тільки не дуже розумні чоловіки люблять ТІЛЬКИ очима. Напевно ваш обранець до них не відноситься і хоче не тільки бачити поруч з собою, але і спілкуватися з цікавою жінкою, ерудованою, інтелектуально розвиненою. З якої не тільки хочеться займатися любов'ю, але і є про що поговорити в інший час. І якщо на перших побаченнях ви, здається, обговорили все, що тільки можна було придумати, ділилися спогадами про дитинство і плани на майбутнє, є ризик, що з часом теми для розмов поступово вичерпаються.
  Щоб цього не сталося, безперервно дізнавайтеся щось нове і цікавтеся тим, що відбувається в світі. Читайте книги і дивіться кіно, стежте за новинами і аналізуйте наукові відкриття. Підтримуйте в першу чергу власний інтерес до життя, наповнюйтеся їм зсередини, і тоді вам завжди буде чим поділитися з партнером, чим захопити і зацікавити його. Щоправда, нерідко трапляється, що жінка переростає чоловіка, який не бажає розвиватися внутрішньо. Але якщо така доля — то від неї не втекти. Принаймні, ви точно будете знати, що не набридли партнеру і маєте власний внутрішній стрижень.
 • Мати з чоловіком загальні інтереси. Це завдання частково пов'язана з попередньою. Тому що протилежності, хоча і притягуються, все ж повинні мати достатньо точок дотику, які будуть утримувати їх разом. Інакше інтереси і багатий внутрішній світ кожного просто не зможе бути по гідності оцінено партнером. До того ж, час, проведений разом за захоплюючим для обох заняттям, зближує навіть сильніше залицянь і любовних ігор. Доведено, що пари, разом займаються спортом, творчістю або віддають перевагу однаковому відпочинку, краще розуміють і підтримують один одного, ніж закохані з різними інтересами.vetal tekdi hill puneНе виключено, що до зустрічі з коханим, вам не доводилося кататися на гірських лижах, дивитися футбольні матчі і ви навіть не підозрювали про існування невиданих творів Франса Кафки. Але, якщо все це живо цікавить вашого обранця, то може виявитися досить захоплюючим і для вас. В крайньому випадку, запропонуйте йому альтернативу у вигляді власних хобі та зімітуйте інтерес до його улюблених занятть. Але не перегніть палицю — нещирість буває ще більш неприємною, ніж чесне нерозуміння чужих «тарганів».
 • Дивувати чоловіка. Нам всім набридає щось незмінне, те, що довго присутнє в нашому житті  у незмінній і монотонній формі. Передбачуваність нудна і рано чи пізно її хочеться розбавити деякою часткою новизни. Не чекайте, поки таке ж бажання з'явиться у вашого чоловіка, випередіть його та здивуйте несподіваним вчинком, проявом себе чи іншою деталлю. Не обов'язково заставати зненацька, досить викликати приємне здивування тим, чого він від вас і не думав чекати. З одного боку, це викличе у нього відчуття, схожі з тим самим прагненням завойовувати, адже ви здастеся як новою, не до кінця вивченою жінкою. З іншого боку, несподівані компліменти, подарунки без приводу і інші приємні сюрпризи просто радують і створюють між партнерами атмосферу свята, необхідну для підтримання взаємного інтересу.
 • Поважати чоловіка — обов'язково. І, на жаль, саме цим правилом багато жінок нехтують. Спочатку він здається таким сильним, розумним і важливим. Але з часом неминуче, як і будь-яка людина, проявляє свої слабкості і недоліки, що знімає його з п'єдесталу в жіночих очах. Завдання мудрої жінки — якщо і не ідеалізувати чоловіка, то, принаймні, визнавати його авторитет. Будь-яку неповагу, недобра насмішка, сумніви в можливостях і причіпка повільно, але вірно ведуть до погіршення відносин. І швидкість цього процесу багато в чому залежить від характеру чоловіка і сили його терпіння, а зупинити його під силу вашої коректності та дипломатичності. Так що, якщо хочете, щоб чоловік поважав вас, виявляйте повагу до нього.
 • Піклуватися про чоловіка, бути йому вірною опорою і підтримкою. Морально, фізично, як завгодно, але він повинен відчувати, що ви «своя», близька і рідна. А адже такі люди просто не можуть набриднути: у них всі ми потребуємо і прагнемо до них. Ось і станьте такий «тихою гаванню», в яку чоловікові захочеться повертатися знову і знову, а по можливості не залишати. Не залишайтеся байдужим до його проблем, терпляче вислуховуйте і давайте поради, але без моралей. З вами повинно бути затишно, спокійно, цікаво і просто добре. Якщо ви будете асоціюватися у коханого з такими емоціями, то вважайте, що половина вашої задачі по підтримці його інтересу до вас виконана.
 • Залишатися привабливою, тому що навіть у тихій гавані, а точніше — в тихому болоті без чортів стає нудно. Коли ви становитесь близькою іншій людині, будьте одночасно бажаною жінкою. Спокушайте, спокушайте, заманюйте. Загалом, ведіть себе не менш жіночно, ніж на самому початку ваших відносин. Носіть витончена білизну, а не тільки зручні трикотажні труси і майки, користуйтеся парфумами і косметикою. І обов'язково фліртуйте зі своїм коханим чоловіком, так, як якщо б вам тільки належало стати парою. До тих пір, поки любовна гра не набридає вам не набридне вона (і ви) і йому.
 • Викликати ревнощі, але дуже обережно і дозовано. Цей прийом підходить тільки жінкам, які добре знають особливості характеру свого чоловіка. Тому що тут треба зуміти показати власну затребуваність, але не перегнути палицю. В ідеалі ваш чоловік повинен відчувати суперечливі відчуття: страх втратити вас і в той же час впевненість у вашій вірності. Тонко спровокувати його на це — вищий пілотаж жіночої гри. Тому, якщо поки що не впевнені в успіху, не ризикуйте і не вдавайтесь до цього методу без необхідності.

 

man_woman_couple_love_picnic_recreation_timber_wine_glasses_nature_80499_1600x900

 

Чого не робити, щоб не набриднути коханому чоловікові

Повсякденність накладає свій відбиток на стосунки, і опиратися їй буває непросто. І чоловіки, і жінки втомлюються на роботі, переживають стреси і негаразди зі здоров'ям, демонструють один одному своє невдоволення і вади характерів. Міцні, довірчі відносини зазвичай витримують ці випробування і загартовуються з їх допомогою. Але бувають ситуації, які повторюються регулярно і накопичують моральне напруження в парі. Та бувають чоловіки, які не зазнають певних особливостей жіночої поведінки. Тому постарайтеся не ризикувати і, щоб не набриднути коханому чоловікові, уникати найпоширеніших помилок.

 • Не нав'язуватися — тобто не створювати ефект свого постійного присутності, тим більше проти бажання чоловіка. Не дзвоніть постійно першою і не проявляйте ініціативу у зустрічах. Час від часу бувайте настільки зайняті, що не можете виділити час на побачення з ним.
 • Не скаржитися — тобто не перебувати в похмурому настрої, не справляти враження вічно невдоволеної й засмученої людини. Навпаки, концентруйтеся на приємному: і в поведінці, і в розмовах.
 • Не вередувати — тобто не перетворюватися у прагматичного споживача, що безперервно очікує подарунків, компліментів та інших благ. Жодна людина, в тому числі ваш коханий, не хоче, щоб його розглядали виключно як джерело матеріальних благ.
 • Не повчати — тобто не демонструвати свою перевагу і не перетворюватися в ментора. Для цього є вихователі в дитячому саду і суворі вчителі в школі, але ви з вашим коханим чоловіком вже давно вийшли з того віку.
 • Не перевиховувати — тобто не намагатися переробити чоловіка за своїм уявленням про ідеал. Він автономна людина і має право на свої звички і бажання. Якщо вони не співпадають, то треба не ламати людину, а знайти іншого, більш відповідного за характером. Або хоча б частково підлаштуватися самій — це нормальне явище у відносинах називається взаємним притиранням.
 • Не обмежувати (в пересуваннях і заняттях) — тобто не вимагати, щоб чоловік проводив весь свій час з вами і не мав ніяких інших інтересів. Це неможливо за визначенням, а ваші вимоги не дадуть нічого, крім роздратування і вашої образи.
 • Не тиснути — тобто не змушувати чоловіка робити те, чого він не хоче з якихось аргументованих причин.
 • Не ревнувати — тобто не проявляти свою ревнощі істериками, допитами і сльозами. Будьте розумні, відмовтеся від помисливості і вірте тільки фактам.
 • Не чіплятися, тобто не вимагати від чоловіка більше, ніж він може/хоче зробити. Тому що деякі жінки готові нескінченно докоряти замість того, щоб подякувати. І повірте, вони дуже швидко набридають чоловікам.
 • Не зациклюватися — тобто бути різнобічно розвиненим, життєрадісною людиною. Добре, якщо вам подобається пекти бісквіти або вирощувати фіалки. Але нехай спектр ваших інтересів і занять цим не обмежується.
 • Не зациклюватися на собі, — тобто не тільки брати, але і віддавати, любити не тільки себе, але і чоловіка, не ставити свої інтереси вище його проблем тощо.
 • Не бути втіленням стереотипів — тобто не перетворюватися в карикатурний образ героїні анекдотів, яка цілими днями тріщить по телефону, пліткує з подругами, скуповує під час сезонних розпродажів весь одяг рожевого кольору і цікавиться тільки модою і косметикою. Такі панянки виглядають кумедно, до цього ж вони неймовірно нудні для чоловіків.

 

А ще частіше дивіться на себе, свого чоловіка і ваші відносини в цілому. Тому що всі перераховані вище поради гарні для сформованих пар, яким потрібно зберегти любов і ніжність на основі правильного балансу взаємин. Але не підходять тим жінкам, чиї обранці з самого початку невірні, нечесні, інфантильні або просто не закохані. В такому випадку, як би не було сумно, краще визнати справжній стан речей і замість думок про те, як не набриднути коханому чоловікові, задуматися про те, чи потрібні вам такі відносини і саме цей чоловік. А потім витратити сили на створення по-справжньому довірчих, близьких і перспективних стосунків з чоловіком, який коштує таких зусиль. Будьте любимі та щасливі!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


вісім − 5 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.