Головна / Авто та мото техніка / Як навчитися їздити на велосипеді?

Як навчитися їздити на велосипеді?

Пропонуємо кілька простих порад, які значно полегшать вам зробити перші кроки до навчання їзди на велосипеді.

learn-to-ride-a-bike1

Зараз вам не потрібні ні спортивні, ні гірські велосипеди – їх ви зможете придбати тільки тоді, коли навчитеся керувати велосипедом. Для початку вам потрібно зрозуміти, як правильно тримати баланс. Для цього поставте одну ногу на педаль, а іншу в цей час залиште на землі. Відштовхніться повільно ногою від землі, а другу тримайте ногу на педалі розслабленою. Просто їдете, не обертаючи педалі, але відчуваючи рівновагу і підвищуючи свою впевненість.

Далі ви переходите на швидкий темп і починаєте крутити педалі. Дуже важливо при цьому дивитися саме вперед, а не під колеса велосипеда. Рухайте руками розмірено і без ривків. Їхати вам доведеться в середньому темпі, але не баріться. Справа в тому, що повільний рух значно ускладнює підтримання рівноваги.

Ще один момент. Під час руху намагайтеся мінімально обертати кермом. Його сильне вивертання буде тільки збивати ваш напрямок і, природно, може привести до страху і паніки.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


3 + сім =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.