Головна / Телефони, смартфони / Як додавати в чорний список на айфоні

Як додавати в чорний список на айфоні

У власників мобільних пристроїв iPhone є можливість додавати абонентів у чорний список. Після цього вони не зможуть додзвонитися на телефон, що вбереже його власника від спілкування з небажаними людьми. 

Інструкція
1. Додавати абонентів в чорний список на «Айфоні» можна кількома способами. Найпростіше зробити це через список контактів. Перейдіть в адресну книгу вашого телефону і виберіть небажаний контакт. Якщо номер, який ви хочете заблокувати, відсутній, додайте його і поставте будь-яке підходяще ім'я. Перегорніть дані про людину вниз і виберіть функцію «Заблокувати абонента». Тепер, якщо людина спробує зателефонувати за вашим номером, виклик буде завжди скидатися.
2. Другий спосіб, що дозволяє помістити абонента в чорний список на iPhone, полягає у встановленні спеціальних додатків AppStore. Скористайтеся пошуком в даному сервісі і знайдіть програму instagram. Як тільки вона буде встановлена, в меню програми буде додано весь наявний на телефоні список контактів. Виберіть з них і додайте у чорний список. Аналогічним чином працює і додаток MCleaner.
3. Зверніться в службу підтримки вашого мобільного оператора, щоб дізнатися у нього про можливості підключення спеціальної послуги «Чорний список». Дана функція є практично у всіх операторів. За певну суму ви отримаєте доступ до додаткових налаштувань списку ваших контактів і зможете додавати абонентів в чорний список на «Айфоні». Ви також можете підключити послугу на сайті оператора або звернутися в найближчий до вас офіс з обслуговування абонентів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


два × 5 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.