Головна / Електроніка / Як дізнатися пін-код, якщо його забув

Як дізнатися пін-код, якщо його забув

Ситуація, коли людина забуває свій пін-код — цілком поширене явище. При продажу сім-карти мобільного телефону, оформлення банківської карти традиційно видається пін-код. Він складається з чотирьох цифр і служить засобом захисту від нелегального доступу до інформації клієнта та його рахунку. Людині, яка його забуває не позаздриш. Але безвихідних ситуацій не буває.

Інструкція

  1. Забутий пін-код відновити не вдасться, хіба що знайти документи, які додавалися до сім-карти або банківської карти, в інших випадках мова може йти тільки про отримання нового пін-коду.
    Для того щоб отримати новий пін-код потрібні документи, що посвідчують особу та документи, що підтверджують, що саме ви були власником даного пін-коду (карти).
    Якщо забули pin-код sim-картки, то можна спробувати його підібрати. Для цього дається три спроби, після чого сім-карта блокується. Її розблокувати допоможе тільки пак-код, який розміщується разом з пін-кодом. Якщо документацію і карту знайти не вдасться, то після десятикратного введення неправильного пак-коду sim-картка заблокується остаточно.
  2. При остаточному блокуванні сім-карти слід звертатися до оператора. Тільки оператор мобільної мережі зможе розблокувати сім-карту і видати новий пін-код. При зверненні доведеться доводити, що саме на ваше ім'я було оформлено сім-карта.
  3. Якщо виявляється забутим пін-код банківської картки, то ситуація дещо складніша. Цей пін-код, крім вас, нікому відомий не був, і відновити його ні при яких умовах не вдасться. При багаторазовому введенні невірного значення пін-коду картка буде заблокована. Для її розблокування необхідно зателефонувати в банк (довідкову службу), назвати номер картки, пароль-ідентифікатор, який повинен бути відображений в договорі при оформленні картки, і зробити заявку про обнулення лічильника невірного введення пін-коду.
  4. Обнулення лічильника – все-таки не вихід, оскільки, якщо пін-код так і не буде згаданий, то всі зусилля будуть витрачені даремно. Гроші зняти не вдасться.
  5. Найкращий вихід, якщо, звичайно, не вимагається термінове зняття грошей — йти в банк за місцем отримання карти, і робити заявку на перевипуск карти. Її номер збережеться, але фактично карта буде іншою, відповідно пін-код буде інший.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


× 5 = тридцять п'ять

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.