Головна / Електроніка / Як дізнатися, чий номер телефону, через інтернет безкоштовно

Як дізнатися, чий номер телефону, через інтернет безкоштовно

В даний час у користувачів мобільного зв'язку є можливість дізнатися, чий номер телефону, через інтернет безкоштовно. Це дозволить не тільки знайти інформацію про людину або компанії, але й убезпечити себе від шахраїв. 

Інструкція
1. Перше, з чого слід починати при необхідності дізнатися, чий номер телефону, це використання пошукових систем інтернету — Google, Yandex, Mail або Bing. Спробуйте виконати пошук за номером через кожну з них і подивитися результати видачі. Зверніть увагу на сайти безкоштовних оголошень пошуку роботи і знайомств — саме на них найчастіше люди і компанії залишають свої контактні дані.

2. Ви можете дізнатися, чий номер телефону, через інтернет безкоштовно, зареєструвавшись в різних соціальних мережах (VK, «Однокласники», «Мій світ», Facebook і т. д.) і виконавши внутрішній пошук. Іноді користувачі чи представники компаній залишають контакти не тільки на своїх особистих сторінках, але й у публічних записах і спільнотах.

3. Скористайтеся безкоштовною всеросійської базою номерів Allnum, що дозволяє дізнатися інформацію про власника номера мобільного або міського телефону через інтернет. Введіть номер, що вас зацікавив  на головній сторінці та натисніть «Знайти». Сайт не відображає імені та прізвища власника, однак повідомляє назву оператора, в якій області і місті зареєстрований абонент і його поточне ймовірне місцезнаходження.

4. Виконайте безкоштовний пошук абонента з допомогою популярного мобільного додатку для смартфонів Viber, яке дозволяє здійснювати безкоштовні онлайн-дзвінки. Встановіть його на ваш телефон і пройдіть швидку реєстрацію. Тепер додайте потрібний вам номер телефону в список контактів на мобільному пристрої, назвавши будь-яким ім'ям. Після цього запустіть Viber і подивіться, чи не з'явився контакт в загальному списку. Це станеться, якщо власник номеру так само використовує дана програма. Тепер ви можете переглянути його профіль та зазначену в ньому інформацію про людину.

5. Якщо вам надходять анонімні дзвінки та повідомлення з незнайомого номера, спробуйте пошукати його в різних онлайн-базах шахраїв. Люди, що стали жертвою зловмисників, нерідко додають до них відповідні дані про власника номера і його вчинки.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


3 + п'ять =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.