Головна / Дім, квартира, дача / Грамотне планування гардеробної кімнати

Грамотне планування гардеробної кімнати

Зручна і добре спланована гардеробна кімната — запорука комфортного проживання у вашому домі. Важливо грамотно розмістити шафи та секції, де кожна річ буде на своєму місці. 

Інструкція

Визначте розміри

Перше, що потрібно зрозуміти — скільки вільного місця буде у вашому розпорядженні. Увійдіть у кімнату, уявіть, де буде шафа — головний елемент кімнати. Виходячи з цього, визначте розташування менш габаритних секцій.
Орієнтовна глибина шаф — приблизно 60-65 см. Така глибина буде  доречною в разі, якщо секції будуть розташовані в лінію; якщо з боків — краще зробити секції завглибшки 55 см.

Довжину шафи плануйте, відштовхуючись від вашого особистого плану і розуміння того, скільки речей ви хочете розмістити в кінцевому підсумку. Якщо ваш гардероб скромний і ви можете задовольнитися кількома речами — розумно залишити вільне місце і поставити невелику платтяна шафу. Якщо ви — затятий шопоголік, постійно оновлює свій гардероб — впевніться, що вся ця краса не створить хаосу у вашій шафі і зможе вільно розміститися. Акуратно розвішаний одяг прослужить довше, якщо йому забезпечити належне зберігання.

У висоту шафу рекомендується робити до стелі. Верхніми важкодоступними полицями рідко користуються, але вони чудово підходять для зберігання подушок, пледів і ковдр, які найближчим часом вам не знадобляться. У будь-якому випадку, це буде краще, ніж якщо вони будуть валятися по дому.

 

Ясно визначте потреби

Основний пункт в успішному плануванні вбиральні — розстановка пріоритетів. Розділіть простір на окремі зони для всіх членів сім'ї. Продумайте основні секції , і визначте, наскільки вони необхідні. Визначтеся з кількістю відділень.

Верхній одяг
Для нього знадобиться окрема секція. Щоб визначити висоту — виміряйте ваші самі довгі речі і додайте мінімум 15 см.

Повсякденний одяг
Тут рекомендується розділити відділення на 2 частини: в одній — речі на вішалках, інша частина — під речі, які можна складати стопкою, наприклад джинси або светри.

Ящики під білизну
Рекомендовані розміри: невисокі ящики глибиною 30 см для зберігання білизни і трикотажу.

Аксесуари
Прикраси, пояси та окуляри краще зберігати в невеликих відділеннях 10×10 см.

Взуття
Його можна розмістити в кілька рядів полиць. Взуття, не актуальне для даного сезону, краще зберігати в окремих коробках нагорі.

Сумки
Їх можна повісити на гачки або поставити на полиці, при цій висота полиці повинна бути не більше 50-60 см.

Валізи
Для валіз краще відвести простір або на верхніх полицях, або, внизу, під шафою.

Постільна білизна
Потребує багато місця для зберігання, зберігається на верхніх ярусах секцій. Ширина полиці від 50 до 80 см , висота не більше 60 см.

Об'єктивно розподіліть зони

Тепер, коли ви визначилися з речами, які займуть місце в гардеробній, розрахуйте розміри майбутніх секцій.

Перевірте ергономіку

Зобразіть на аркуші вашу кімнату і у відповідному масштабі накресліть майбутній гардероб. Якщо пропорції дотримані правильно, ви зможете реально оцінити обрані вами розміри шаф.

Робота професіоналів

Наступний етап організації гардеробної кімнати залиште  для фахівців, які перевірять ваш проект, можливо, внесуть деякі виправлення і віддадуть дані для складання в меблеву фірму. Вам залишається просто чекати виготовлення вашої особистої вбиральні.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


× 5 = десять

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.