Головна / Дім, квартира, дача / Домашні мурахи: як позбутися від мурашок в квартирі

Домашні мурахи: як позбутися від мурашок в квартирі

Справжнє лихо для будь-якої сім'ї – поява в квартирі полчища мурашок. Ці плодовиті комахи швидко освоюються на новому місці і розмножуються з неймовірною прогресією. Живуть ці «фараонові» мурахи величезним співтовариством під проводом матки. При пошуку їжі мурахи-робітники залишають помітний пахучий для них слід, щоб прокласти дорогу своїм побратимам. Як позбутися від мурашок в квартирі?

Чому потрібно знищувати домашніх мурашок

Позбутися від мурашок в квартирі необхідно в першу чергу для того, щоб уникнути перенесення захворювань, які здатні поширювати ці комахи так само, як і миші, таргани, щури. Вони окуповують будь-який харчовий об'єкт, здатні проникнути в будь-який мізерний простір, будь-яку щілину.

Дискомфорт від їх проживання очевидний абсолютно у всьому: поїдаючи продукти в будинку, вони провокують захворювання кишкового тракту; псують ізоляцію електроприладів в будинку, заповзають на шкіру людини і переносять інфекційні захворювання. Тому позбутися від мурашок в квартирі потрібно у найкоротші строки після їх виявлення.

Звичайно, успіх буде залежати від конструкції квартири, можливості розкласти приманки у відповідних місцях постійного перебування мурах. Адже формування гнізда може відбуватися як за плінтусом, так і в маленькій щілці за шафкою на кухні, куди підлізти просто неможливо. Не варто забувати, що бувають випадки, коли мурахи своє гніздо утворюють за межами квартири, але за харчуванням приходять саме туди.

Як позбутися від мурашок з допомогою приманки

Для початку необхідно запастися борною кислотою, яка продається в будь-якій аптеці.

Борну кислоту змішують з продуктами, які так люблять мурахи. Це може бути м'ясний фарш або подрібнене варене яйце. Ці приманки необхідно розкладати в доступних місцях, щоб залишки можна було прибрати, інакше до наявності мурах в будинку додасться гнильний запах.

Наступна приманка підійде для важкодоступних місць. До борної кислоти необхідно додати трохи меду, розведеного водою. Мурахи поступово перетягнуть отруту в гніздо, знищать його, і позбутися від мурашок в квартирі стане набагато простіше.

Дуже добре допомагає приманка з дріжджів і борної кислоти. Цю суміш необхідно розтирати з невеликою кількістю води і цукру і розкладати в місцях перебування мурах.

Як позбутися від мурашок, використовуючи пахучі засоби

Доріжки мурах можна посипати тертим часником або петрушкою. Краї плінтусів і столових шафок можна змастити рафінованим соняшниковою олією. Запах відлякує комах, вони залишаться без їжі і назавжди покинуть квартиру.

Якщо приманки не допомогли, і мурашки як і раніше атакують житло, необхідно придбати спеціальні засоби для їх знищення.

Для того щоб позбутися від мурашок в квартирі, необхідно проводити вищезазначені заходи вчасно. Але щоб уникнути появи комах слід ретельно стежити за чистотою приміщення.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


7 × = шістдесят три

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.