Головна / Сад, город / Догляд за гібіскусом?

Догляд за гібіскусом?

Друга назва гібіскуса — китайська кімнатна троянда. Гібіскус може виростати до стелі, тобто висота рослини в два метри вважається нормою. Який догляд за гібіскусом — читайте далі...

 

hibiscus

Поливати гібіскус слід регулярно, хоча якщо ви забудете полити рослину раз — другий, нічого страшного не станеться. Рослина не загине. Але регулярний полив забезпечує доступ мікроелементів до коріння. Важливо регулярно з весни по осінь підживлювати рослину. Взимку і пізньою осінню полив обмежують, добрива не вносять зовсім.

Пересаджують рослину лише у разі, якщо вазон малий. Грунт бажано купити. Чорнозему коріння гибискуса не люблять.
Розсаджувати рослину (вкорінювати і черенковати) можна в будь-який час року, але найкраще корінці пускає відросток саме у весняний час.
Підрізування гібіскуса необхідно робити регулярно. Обрізування і формування крони гибискуса сприяє появі нових кольорів.

Ще одна порада: якщо рослина не цвіте — переставте його на місяць в напівтінь. Потім перенесіть на світло, бутони скоро з'являться.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


дев'ять − 5 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.