Головна / Чоловік, жінка, сім'я / Десять звичок щасливих пар

Десять звичок щасливих пар

Виявляється, звички щасливих пар можна визначити і класифікувати. Всі щасливі сім'ї схожі один на одного цими корисними звичками:

Намагайтеся добиратися до ліжка в один і той же час

Згадайте початок ваших відносин, коли ви не могли дочекатися тієї миті, коли опинитеся разом в одному ліжку, щоб, нарешті, зайнятися коханням. Щасливі пари протистоять спокусі лягати спати в різний час. Вони відходять до сну одночасно, навіть якщо один з партнерів потім тихенько встає, щоб зайнятися справами, не потривоживши сон коханої людини.

Знайдіть спільні інтереси

Після того, як пожежа первісної пристрасті згасне, змінившись рівним полум'ям любові, багато пар виявляють, що у них, не так вже багато спільного. Однак не варто применшувати важливість того, чим ви можете займатися (і насолоджуватися) разом. І навіть якщо у вас не так багато спільних інтересів, ви цілком можете знайти щось, що буде подобатися вам обом (якщо, звичайно, ви хочете бути щасливою парою). І не забувайте про власні інтереси та захоплення – так ви не тільки станете цікавіше для вашого партнера, але і будете виглядати менш залежними від нього.

Якщо ви йдете кудись разом – тримайтеся за руки або ідіть поряд

Коли щаслива пара кудись йде, з ними не буває такого, щоб один з партнерів йшов позаду іншого або біг попереду – ні, вони йдуть, тримаючись за руки, або хоча б поруч один з одним. Вони знають, що бажання бути поряд одне з одним куди важливіше прагнення прийти кудись першим.

Нехай вашим звичайним режимом» стане довіра


Якщо (точніше, коли ви посварилися або посваритеся, знайте – щасливі пари тому і щасливі, що готові довіряти один одному і прощати один одного замість того, щоб плекати в собі недовіру і злість.

Намагайтеся більше думати про те, що ваш партнер робить правильно, і менше – про те, що він робить не так

Якщо ви будете вишукувати у своєму партнері одні лише недоліки, можете мені повірити – ви їх знайдете в достатку. Але точно так само ви зможете знайти в ньому і хороше. Все залежить від того, що саме ви шукаєте. Щасливі пари налаштовуються на позитив.

Обіймайте один одного, зустрічаючи ввечері після роботи

У нашої шкіри є пам'ять на «хороші дотики» (любов), «погані дотики» (насильство) і «відсутність дотиків» (зневага). І коли ви вітаєтесь або прощаєтеся зі своєю «другою половинкою», супроводжуючи це обіймами, ви потрапляєте в «хороші дотики» — а вони, в свою чергу, допомагають нам перенести будь-які негаразди.

Говоріть один одному «Я люблю тебе» і «Гарного тобі дня» щоранку

Це відмінний спосіб зарядитися з самого ранку хорошим зарядом терпимості і гарного настрою, з яким можна відправитися боротися з пробками на дорогах, довгими чергами, та іншими малоприємними явищами.

Кожен вечір бажайте один одному «на добраніч» – і неважливо, наскільки щиро ви це робите

Це говорить партнеру про те, що неважливо, наскільки ви ображені на нього або на неї, вам все одно важливі ваші відносини, і ви хочете їх продовжувати. Це говорить про те, що те, що між вами відбувається, куди більше і важливіше, ніж один-єдиний неприємний інцидент.

Не забувайте питати один у одного, як ваші справи


Не забувайте час від часу дзвонити вашому партнерові додому або на роботу, щоб дізнатися, як проходить його день. Це відмінний спосіб заздалегідь дізнатися, чого вам чекати від нього або від неї, коли ви зустрінетеся ввечері. Наприклад, якщо день вашого партнера був просто жахливий, навряд чи можна очікувати від нього щирої радості вашому безхмарного дня.

Радійте тому, що вас бачать разом

Щасливі пари не соромляться виходити на люди разом, більше того – вони насолоджуються тим, що їх бачать під час будь-яких емоційних контактів, будь то звичайний дотик до руки чи плеча, або пристрасний поцілунок. І вони зовсім не намагаються епатувати цим оточуючих – вони просто хочуть показати, що належать один одному, і задоволені цим.

Звички щасливих пар сильно відрізняються від звичок нещасних. Але що ж таке звичка? Це певний шаблон поведінки, що ви виконуєте автоматично, і підтримання якого не вимагає від вас особливих зусиль. Щоб яка-небудь поведінка стала звичкою, її потрібно повторювати не менше 21 дня – і, якщо ви візьмете на озброєння моделі поведінки, описані в цій статті, вони неодмінно зроблять ваші особисті стосунки куди здоровішими і щасливішими. І пам'ятайте – якщо вам не вдасться цього зробити з першого разу, не впадайте у відчай. Просто вибачтесь перед своїм партнером, попросіть у нього прощення, і продовжуйте працювати над придбанням корисних звичок. Якщо до щастя в любові і звичайному житті, а також успіху і був би якийсь ключ, частиною його неодмінно було б наступне: в розмові з людьми більше слухайте, ніж говоріть, більше цікавтеся, чим намагайтеся зацікавити, і більше захоплюйтеся, ніж намагайтеся викликати захоплення.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


× 4 = тридцять шість

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.