Головна / Дім, квартира, дача / Декоративний колодязь в дизайні саду

Декоративний колодязь в дизайні саду

Серед різних елементів дизайну саду є чимало таких, які можна зробити своїми руками. Декоративний колодязь відноситься саме до такого декору.

Декоративний колодязь може виглядати по-різному. Він може бути з піддашком чи без нього, прикрашений вазонами з квітами або садовими фігурами і скульптурами. Найчастіше, щоб колодязь більше був схожий на справжній, його виконують з дерева. Для цього підійде дерев'яний зруб або брус. Його можна буде обшити блок хаусом або залишити без нього. Колір для колодязя теж можна вибрати будь-який. Головне тут — підібрати правильний відтінок, який буде перегукуватися з відтінком інших садових будівель. Якщо декоративний колодязь виконаний з дерева, його необхідно буде обробити засобами проти гниття та різних шкідників. Так колодязь прослужить набагато довше.

Непогано виглядають і колодязі, зроблені з каменю. Дерево і камінь завжди добре поєднуються, тому колодязі, виконані з двох цих матеріалів теж будуть виглядати цікаво. Нерідко можна побачити декоративні колодязі з бетонних кілець. Щоб кільця не виглядали сірими і нудними, їх можна розмалювати, додавши побільше білого кольору. На кільцях можна зобразити цегляну кладку. Але іноді, щоб створити відчуття старовини, кільця залишають сірими, а поруч висаджують яскраві, невисокі квіти. Такий контраст буде виглядати досить цікаво.

Місце для декоративного колодязя потрібно вибирати таке, щоб ним могли милуватися не тільки господарі ділянки, але і їх гості. Колодязь може стати одним з визначних елементів декору саду. У той же час він не повинен виглядати на ділянці зайвим.

Кришку для декоративного колодязя можна оформити у вигляді корзини з квітами. Це додасть яскравості і індивідуальності ділянці. Якщо кришку зробити з дерева, то на ній можна буде розставити контейнери з квітами, а можна розмістити тут ліхтарики,світяться в темряві, які працюють на сонячних батареях. Такі колодязі у вечірній час будуть виглядати загадковими і таємничими.

Дачна ділянка — це не тільки робота на грядках, це ще і творча робота!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


вісім × = 56

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.