Головна / Чоловік, жінка, сім'я / Цивільний шлюб що це? За і проти цивільного шлюбу

Цивільний шлюб що це? За і проти цивільного шлюбу

Цивільний шлюб — що це?

Якщо чоловік і жінка живуть разом, значить все у них спільне. Загальні розтрати, спільне господарство, загальна постіль, спільне проведення часу. Іншими словами це можна назвати спільної життям. Загалом, все як у сімейних пар, лише тільки соціальний статус у таких людей вільний. Спільне життя, або як його ще називають, цивільний шлюб, сьогодні є досить поширене.

У чому відмінність цивільного шлюбу від звичайного? Цивільний шлюб за і проти

В принципі відмінностей особливо немає — ті ж турботи, той самий побут. Але в цивільному шлюбі є свої мінуси. У такому співжитті ніхто не захищений і не застрахований. Молоді люди, незважаючи на те, що живуть разом, залишаються вільними. Один з них в будь-який момент може закінчити відносини і розлучитися зі своєю половинкою. У будь-який момент один з пари може піти від свого партнера і почати жити з іншою людиною.

У подібній ситуації віднайти внутрішній спокій неможливо. Для молодих людей цивільний шлюб тим хороший, що він не накладає жодних обов'язків. Для представниць прекрасної статі тощо співжиття несе небезпеку. Роки проходять, а стабільності як не було, так і немає. Штамп у паспорті для жінок має велике значення. Він змушує молодих людей бути більш відповідальними, дисциплінованими, чоловікам починає хотітися проводити час у родині, виконувати свої подружні обов'язки.

Наявність штампа допомагає згладжувати конфлікти, оскільки людям вже не хочеться виносити їх на обговорення. Коли молодий чоловік розуміє, що у нього є певні обов'язки, він стає більш терплячим і терпимим. Але часто розпадаються і ті сім'ї, де штамп у паспорті був. Якщо подружжя ніяк не можуть жити разом, то тут ніякої штамп врятувати шлюб не зможе. Деяким парам штамп, навпаки, заважає, створює деякі незручності, що призводить до руйнування сім'ї.

Біль, розставання, сварки, образи жінки з боку чоловіка різними словами, зовсім не сигналізують, що відносини з партнером будуть самими довгими і міцними. Тому людям хочеться хоча б в документах знайти це заспокоєння. Але потрібно розуміти, що штамп у паспорті не є гарантом щастя. Спільне це робота, над відносинами люди повинні працювати.

Розділ майна у цивільному шлюбі

Розрив цивільного шлюбу менш болісний, ніж розрив офіційних відносин. Офіційний розлучення через суд або відділ Рагсу, поділ майна та інші судові суперечки не приносять задоволення нікому. Багато людей задаються питанням, навіщо ж вони так багато часу прожили разом. Багато людей починають жити разом тільки з-за того, що одній людині з пари стає складно з роботи їздити в гості до свого партнера, а потім вирушати додому. Щоб спростити собі життя люди починають грати в сім'ю.

Якщо люди насправді люблять і поважають одне одного, то ніякий штамп про шлюб у паспорті не змінить положення справ. Якщо сімейне життя закоханих молодих людей будується на довірі та відповідальності, то такі люди не будуть замислюватися про необхідність оформлення офіційних відносин. Багато людей намагаються вступити в шлюб лише через меркантильні інтересіи.

Хтось зацікавлений в грошових коштах, хтось в чомусь ще. Тобто, вступаючи в шлюб, люди укладають один з одним якийсь контракт на подальше спільне проживання.

Дивіться відео — «Чи можна жити в цивільному шлюбі»

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


5 − п'ять =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.