Головна / Різне / Чотирнадцять стимуляторів для мозку, які працюють краще кави

Чотирнадцять стимуляторів для мозку, які працюють краще кави

Стрибайте

Ирум Тахір, засновник High Point Chiropractic Wellness, вважає стрибки вкрай корисною справою і займається цим кожен день. Такі заняття підвищують ясність розуму, активують лімфатичну систему, що, в свою чергу, сприяє виведенню токсинів, покращує поставу, підвищує рівень ендорфінів. Для серцево-судинної системи стрибки – найбільш щадний спосіб спалити ту ж кількість калорій, що і на біговій доріжці. Ирум стрибає щоранку протягом 10 хв. Він використовує це час, щоб зарядитися енергією на весь день, і кричить при цьому «Я сильний!», «Я щасливий!», «Я успішний!», «Я здоровий!».

Робіть добру справу

Кім Коуп, співзасновник ZinePak, вважає, що знайшов унікальний спосіб підзарядки. Він виділяє 15 хв. в день у другій половині дня, щоб допомагати людям. Він намагається зробити щось корисне, не пов'язане з роботою. Це може бути що завгодно, наприклад, донести чиїсь пакети або відкрити двері. Іноді він запитує по електронній пошті у колег і друзів, чи не потрібна допомога комусь з них. Зробивши добру справу, він відчуває негайне задоволення і тішить себе думкою, що це зарахується йому в глобальному обміні кармою.

Використовуйте медитацію

У ранковомуй ритуалі Гильом Гутро, засновник Sequoia Lab, воліє витрачати 20 хв. свого часу на споглядання. Ідеальний час для медитації – ранній ранок, до того як ви ввімкнете свої гаджети. Важливо, щоб час доби і місце для медитації були, по можливості, завжди одними й тими ж. Почати можна з п'яти хвилин, а потім збільшувати період, протягом якого ви концентруєте мозок. Менше 20 хв. займатися не рекомендується, тому що мозок не встигне в достатній мірі відновити свої ресурси. Переваги медитації: зменшення тривожності, скорочення часу, необхідного для сну, покращення концентрації і багато іншого. Початківцям підприємець радить використовувати спеціальний додаток, наприклад, HeadSpace.

Вставайте на голову

Ганні Вуттон і Бейлі Сміт, співзасновники Popup Archive, протягом дня встають на голову або на руки – це допомагає їм як вирішувати проблеми, так і просто підбадьоритися. Вони знаходять місце в офісі, де їх ніхто не потурбує, і встають з ніг на голову. Це прекрасне нагадування про те, на що здатне наше тіло, коли голова весь час зайнята роботою. Інверсії, як ці вправи називаються в йозі, чудові, тому що це весело, швидко і корисно для тіла та насправді активує мозок.

Пийте більше води

Дерек Флайнцрайх, засновник Greatist, радить пити багато води просто тому, що відчуває себе після цього краще. З наукової точки зору, вода присутня в організмі і впливає не менш ніж на 100% на процеси,що відбуваються в ньому. Дослідження показує, що вода допомагає бути більш пильним, прискорює процеси в мозку, збільшує продуктивність і навіть піднімає настрій. Скільки потрібно пити? Вважається, що з їжею людина отримує 20% щоденної норми, таким чином, залишається ще 13 чашок для чоловіків і 9 жінок. Природно, у всіх потреба у воді різна і залежить від багатьох факторів: погоди, віку, рівня активності протягом дня.

Вставайте з правильної ноги

Скайлер Саттон, засновник RAIN, взяв за правило щодня прокидатися з потрібним настроєм. Перш ніж встати з ліжка, він запитує себе: «наскільки мені добре?». Якщо він відчуває позитивний настрій і натхнення, то він зосереджує думки на найкращому, що може принести день. Ключове правило – зробити це до перегляду повідомлень, новин по телевізору і бесід з ким би то не було.

Качайте прес в домашніх умовах

Шейхроуз Чарания, засновниця Women 2.0, разом з колегами бронює конференц-зал, скидає взуття, лягає на підлогу і включає відео «як накачати прес в домашніх умовах». Протягом 20 хв. вони роблять достатньо важкі вправи. Спільне преодолевание труднощів дає команді відчуття згуртованості, зростає рівень довіри один до одного. До кінця вправ всі відчувають, що це було самим важкою справою протягом дня, і робота вже не здається такою важкою. Більш того, всі сміються, отримують заряд енергії і стають більш товариськими.

Побудуйте в компанії культуру, засновану на обміні енергіями

Бен Рубінштейн, засновник Yodle, вважає, що критично важливо мати енергійну команду, і наймає саме таких людей. У його компанії застосовується кілька практик, щоб генерувати енергію протягом дня. Це і енергійна музика, і удари у великий гонг, коли хтось здійснив вдалу продаж, і «15 хвилин слави» (загальні збори команди на початку і в кінці дня, коли менеджери надихають колектив і підводять підсумки. Надихаючі промови, відео і послання – це норма. Кожне зібрання завершується колективним співом: щоб всі прокинулись і збадьорилися). Сам Бен поповнює заряд енергії, вітаючи стільки людей, скільки можливо. Коли він відчуває занепад сил, він відправляється до своїх высокоенергійних колег, отримує від них позитивний заряд і повертається до роботи оновленим.

Здрімніть

Джейсон Ланг, співзасновник Bloomboard, каже, що його найенергійніші дні – це коли йому протягом півгодини вдалося подрімати на дивані, поки його діти зайняті переглядом передачі про Міккі Мауса. Він вважає, що кращий спосіб перемкнутися – це робити щось, що не напружує розум і не має відношення до роботи. Ця коротка передишка дозволяє працювати допізна протягом декількох годин, коли всі вирушають спати. Є безліч досліджень, які підтверджують, що короткий сон сприяє продуктивності.

Гуляйте півгодини і більше кожен день

Управляти бізнесом важко емоційно, психологічно й ментально. Стів Готенда, засновник REP Interactive, почав з тридцятихвилинних прогулянок в день. Два роки опісля він став проходити по 9,5 км в день і планує разом зі своєю командою брати участь в тренуванні спортсменів NFL в Каліфорнії в горах Санта-Моніки. З тих пір, як він почав ходити пішки, він скинув 20 кг, збільшив свій бізнес в два рази і одружився. Він став здоровішим і щасливішим.

Розвивайте звичку дякувати

Кріс Кастільон, співзасновник One Month, кожен вечір перед тим, як відправитися спати, записує три речі, за які він вдячний. Іноді він щасливий настільки, що записує великі успіхи. Але частіше в його списку маленькі радості, типу чашки чаю з друзями або нове знання, отримане від колег. Він вважає важливим святкувати навіть маленькі перемоги. І, записуючи позитивні спогади, він відчуває, що налаштовує свій мозок на щастя. Дослідження дійсно показують взаємозв'язок між журналом подяк і збільшенням рівня щастя на 25%. Інші бонуси – поліпшення сну і бадьорий настрій.

Вивчіть дихальні техніки

Рохіт Анабхери, засновник Circa Ventures, 15 хв. в день приділяє дихальній техніці, пранаяме, для загального здоров'я. Ця звичка дозволяє йому працювати з більшою віддачею і фокусуватися на найважливішому у роботі та особистому житті. Ось як це працює: праву ніздрю закриваєте великим пальцем, а ліву – безіменним і мізинцем. Рот закритий і не використовується для дихання. Не повинно бути звуків при вдиху або видиху. Виконуєте вправу 10 разів для лівої ніздрі і 10 – для правої. Ця техніка дозволяє краще контролювати ожиріння, гіпертонію, рівень цукру і холестерину, покращує функцію серця, розвиває слухові і зорові реакції.

Працюйте стоячи

Рагуз, засновник Myriad Mobile, почав працювати стоячи у вересні 2013 року. Всього через пару місяців він зауважив, що став більш витривалим, зосередженим і бадьорим протягом дня. Він почав цей експеримент з-за сильного болю в спині, але з тих пір, як він працює стоячи, біль різко зменшилася. Він вирішив з'ясувати, які є переваги у такої роботи? Згідно з дослідженнями, проведеними в Англії, якщо стояти по три години протягом робочого тижня, можна спалити стільки ж калорій, скільки за 10 марафонських забігів за рік. Існують також дослідження, що доводять зниження ризику ожиріння, діабету другого типу, серцево-судинних захворювань і раку. Інше дослідження доводить, що сидіти протягом години так само шкідливо, як викурити дві сигарети.

Ведіть журнал сновидінь

Отесса Гадар, засновниця 20/20 Productions, записує свої сновидіння відразу після пробудження, щоб спровокувати усвідомлені сновидіння. Вона вважає, що як тільки її мозок усвідомив, що вона приділяє увагу цій інформації, він став видавати по-справжньому важливі речі. Вона використовує цю практику для розвитку творчого мислення, пам'яті та витривалості. Залишається додати, що, згідно з дослідженнями, люди, які записують сновидіння, краще вирішують когнітивні завдання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


4 + = сім

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.