Головна / Дім, квартира, дача / Чотири питання, на які треба правильно відповісти при ремонті

Чотири питання, на які треба правильно відповісти при ремонті

Інтер'єр самої маленької і незручною квартири може бути комфортним і красивим. Ось чотири параметри, які важливо врахувати при ремонті.

У добре спланованому інтер'єрі обов'язково буде:

  1. Достатньо місць для зберігання. Теплі речі, робочі матеріали, постільна білизна, іграшки і різноманітні колекції треба десь розмістити так, щоб вони не кидалися в очі господарям та гостям. І це правильно, адже квартира або кімната облаштовується для того, щоб там комфортно жили звичайні люди, а не для того, щоб туди водити відвідувачів як у музей.
  2. Досить, але не занадто багато меблів і декору. Перенасиченість, як і зайва порожнеча, не створять інтер'єру, в якому буде зручно жити. Наприклад, багата колекція порцелянових собачок, розставлена по всім вільним поверхням створить враження захламленного приміщення, але і дуже аскетичний інтер'єр не дуже гарний.
  3. Натуральність. І не тільки тому, що вона в моді. Дешева імітація дерева, цегли, каменю, ліпнини будуть виглядати тільки як надлишок бутафорії на сцені самодіяльного театру. Вони роблять кімнату більш тісної і зовсім не додають солідності.
  4. Достатня кількість освітлювальних приладів. Не секрет, що в багатьох квартирах, навіть дуже маленьких, для комфортного проведення часу недостатньо тільки люстри на стелі. Всі ці бра, торшери, настільні лампи не тільки допомагають зонувати приміщення, але й зберігають зір. До речі, у зв'язку з питанням розміщення додаткових джерел світла треба згадати і планування розміщення розеток. Кількість розеток і місце їх розміщення залежить не тільки від призначення приміщення, але і запитів господарів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


+ 3 = вісім

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.