Головна / Чоловік, жінка, сім'я / Чому чоловікам корисно спати без білизни

Чому чоловікам корисно спати без білизни

Прийшовши в спеціалізований магазин білизни, можна побачити цілі гори різних жіночих і чоловічих піжам, шовкових нічних сорочок і мереживних пеньюаров. Асортимент настільки широкий, що навряд чи знайдеться людина, якій нічого не сподобається. Тим не менш, деякі люди категорично не визнають не те, що піжам, але навіть білизни під час сну, вважаючи за краще спати, як кажуть, в чому мати народила.

Твій хлопець регулярно носить обтягуючі труси і навіть спить в них? Розкажи йому про те, наскільки шкідлива для потенції нижня білизна і як знайти компроміс у здавалося б непростій ситуації.

Більшість молодих людей сьогодні носять труси, щільно облягаючі мошонку і статевий член. Нічого поганого в цьому немає – всі ми любимо виглядати добре, особливо якщо мова йде про шлюбне ложе. Між тим, урологи б'ють тривогу: різке збільшення числа статевих розладів і захворювань сечостатевої системи так чи інакше пов'язані з... нижньою білизною чоловіків.

Яєчка чоловіка в обтягуючому білизна знаходяться у здавленим стані. В результаті цього, в насіннєвих канатиках виникають застійні явища: переживаються артерії і вени сім'явивідних проток, венозне лозовидное сплетіння і лімфатичні судини яєчок.

У випадку з статевим членом ситуація ще більш невтішна. Носячи 24 години на добу обтягуючі білизну чоловіки викликають застій у дорсальній вені і артерії, що проходить всередині члена.

Щоб уникнути порушення кровообігу, урологи, а також йоги радять спати голяка. Ви будете краще висипатися. Друге правило – спати на спині, тому що в положенні на животі порушується кровопостачання малого тазу і страждає ерекція.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


8 × п'ять =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.